خرید نرم افزار نگهداری و تعمیرات

شنبه 29 مرداد 1401
10:14
خبرنویس

اما این کار ساده یا کوتاه مدت نیست و نیازمند صرف زمان و انرژی قابلتوجهی است. در شرکتهایی که ماشین آلات تولید آنها از انگشتان دست فراتر میرود، نگهداری سوابق عملیات انجام شده روی ماشینها و پیش بینی عملیاتی که باید انجام شود، نیازمند سیستم اطلاعاتی خواهد بود. به همین دلیل ملاک دو سوت تعمیر برای پا گذاشتن در این مسیر و خدمت رسانی به مشتریان، انجام تعمیرات با بالاترین کیفیت و به دست آوردن قیمت مناسب و منصفانه است. ممیزی همیشه آسان نیست و بدون داشتن ابزار و دانش مناسب دشوارتر است و احتمال شکست در حسابرسی، سردردهای بزرگ و خطر از دست دادن هزاران یا میلیون ها دلار را به همراه دارد. امروزه ارتباط تنگاتنگی بین این مفاهیم و ابزار بوجود آمده است. پرسش ها ی این بخش از بین سوالات کاربردی و پرتکرار کاربران برگزیده شده و پس از پاسخگویی در اختیار آنان قرار خواهد گرفت . گزارش ها و برنامه ریزی های متفاوت از طریق نرم افزار موجود بر روی سرور امکان پذیر خواهد بود. این امر کمک میکند تا فعالیتهای پیشگیرانه و پیشگویانه مورد نیاز به انجام برسد و یا راهحل را از طریق سازندۀ دستگاه پیگیری کرد. این امر باعث میشود که گزارش­گیری در مورد این هزینه ها، مشاهده محل مصرف بودجه و تصمیمگیری آگاهانه درباره هزینه های سرمایهای آسان شود.


نرم افزار CMMS به شما این امکان را می­دهد که داده­ها را از مناطق مختلف عملیات نگهداری و تعمیرات خود جمع آوری کنید و با قالب­های گزارش­گیری آنها را درک کنید. شما نمی­توانید معیارها را بدون ابزار، فرآیندها و افراد مناسب ردیابی کنید. این اعداد را می گیرد و معیارها را در طول زمان ردیابی می­کند تا شما بتوانید دید بلندمدتی از عملکرد خود داشته باشید. همچنین تجزیه و تحلیل معیارها و استراتژی­های تنظیم دقیق بر اساس داده­ها را آسان­تر می­کند. به سرعت روندها را تجزیه و تحلیل کنید، مشکلات تکراری را شناسایی کنید، هزینه­ها را پیگیری کنید، و موارد دیگر. یک CMMS به شما این قدرت را می­دهد که چک لیست­های نگهداری و تعمیرات، گردش کار، قالب­های گزارش گیری و موارد دیگر را بسازید تا کارها را آسان­تر و سریع­تر کنید. یک نرم افزار CMMS به شما کمک می­کند از این سناریوهای وحشتناک اجتناب کنید. یک نرم افزار CMMS با ارائه یک مرکز متمرکز برای اطلاعات، منابع نگهداری و تعمیرات را به راحتی در دسترس هر کسی قرار می­دهد. وقتی همه در یک سازمان به مسالهٔ نگهداشت و نحوهٔ پشتیبانی از آن فکر کنند بسیاری از جنبههای این مرکز به سمت بهتر شدن حرکت میکند.

خرید نرم افزار نگهداری و تعمیرات

معیارهای نگهداری و تعمیرات، عمل را به اعداد تبدیل می­کنند تا بتوانید عملکرد همه و همه چیز را در عملیات خود اندازه­ گیری کنید. همچنین این منابع را به صورت دیجیتالی در دسترس قرار می­دهد، بنابراین همه می­توانند به اطلاعات یکسان دسترسی داشته باشند، بهترین شیوه­ها را دنبال کنند و کار را در سریع­ترین زمان ممکن انجام دهند. اصلا بیایید بدانید pm یعنی چه ، نرم افزار pm نگهداری از تجهیزات در دوره های زمانی معین و بر اساس زمانبندی آنها صورت می پذیرد. کلیه پرسنلی که از نرم افزار استفاده می کنند، میتوانند فیلم های آموزش بخش بندی شده بر مبنای هر ماژول را مشاهده کنند تا به صورت گام به گام و همراه با مثال و نمونه با نحوه کار نرم افزار آشنا شوند. این نرم­ افزار به روز رسانی های دستورکارها را در لحظه ارائه می­دهد، مانند وضعیت اولویت، دستورکار مختص به چه کسی است و انجام آن چه مدت طول می­کشد، بنابراین می­توانید منابع اضافی را در صورت نیاز اختصاص دهید. شروع از صفر با هر PM، تعمیر یا گزارش، زمان بیشتری می­برد و منجر به خرابی و هزینه­ های اضافی می­شود.

https://pmworks.ir/دمو-نرم-افزار-نگهداری-و-تعمیرات/

نرم­افزار CMMS با خودکار کردن فرآیند درخواست کار، تمام مراحل اضافی را حذف می­کند. یک CMMS میتواند به شما کمک کند تا هر یک از این مشکلات را با کمک به شما در ایجاد یک برنامه نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه بهتر با ابزارهایی مانند دستورکار خودکار و زمانبندی آسانتر کار، حل کند. بهترین راه برای کاهش هزینه ضایعات و دوباره کاری، جلوگیری از خرابی برنامه ­ریزی نشده با سالم نگه­داشتن دارایی­ها توسط نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه است. نگهداری و تعمیرات اضطراری منبع اصلی انرژی تلف شده در تاسیسات تولید است زیرا منجر به مشکلات موجودی، زمانبندی ضعیف، دوباره کاری و موارد دیگر میشود. اگر افراد مناسب به دستورکارها توجه نداشته باشند، منجر به خرابی بیشتر، هزینه های بالاتر و تصمیم گیری ناآگاهانه می­شود. این ناکارآمدیهای کوچک منجر به مشکلات بزرگتر، مانند خرابی بیشتر و ممیزیهای ناموفق میشود. در چنین مواقعی تعمیرکار موتور یخچال را باز کرده و برای تعمیر خرابی به تعمیرگاه خود می برد.


[ بازدید : 1539 ] [ امتیاز : 5 ] [ نظر شما :
]
نام :
ایمیل :
آدرس وب سایت :
متن :
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) =D> :S
کد امنیتی : ریست تصویر
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبرنویس است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار بهترین لپ تاپ خرید تلویزیون LED لوین فیلم انجام پروژه متلب خرید فالوور ارزان موشن کده مجله زندگی بهتر خرید آنتی ویروس خرید بک لینک خرید آنتی ویروس
بستن تبلیغات [X]