ارتباط مستقیم با معلم خصوصی فیزیک دانشگاهی

يکشنبه 30 مهر 1402
12:05
خبرنویس


در مقطع ابتدایی هم مدرسین و معلم هایی که سابقه کاری بالاتری دارند برای کلاسهای خصوصی خودشان مبلغ بیشتری را در نظر می گیرند. ممکن است برای تهیه این بسته، به اصطلاح عام دو دل باشید و ندانید که آیا بسته فیزیک دوازدهم تجربی پرش برای شما گزینه مناسبی است یا خیر؛ اگر چنین موقعیتی دارید، موارد زیر را در نظر داشته باشید. 2- برای اینکه یک تدریس موفق داشته باشید از توانایی های خود از یک طرف وآگاهی از روندعملی نهفته در فرایند تدریس از طرف دیگر مطلع باشید. در این بخش از مقاله تصمیم گرفتیم ویژگی های دبیران فیزیک را بگوییم، با دانستن این ویژگی ها می توانید در انتخاب دبیر موفق تر باشید، چرا که کنکور یکی از مهم ترین آزمون ها برای هر دانش آموزی است و ریسک کردن در انتخاب دبیر، کار درستی نیست، از طرف دیگر زمان کافی هم برای آزمون و خطا وجود ندارد، بنابراین عقلانی است که با توجه به سابقه کار و ویژگی های دبیران خوب، یکی از چندین دبیر فیزیک کنکور را انتخاب کنید و در کلاس های آموزشی کنکورشان ثبت نام نمایید. آموزش با روش های جدید: ویژگی دیگر دبیر فیزیک این است و روش های سخت و قدیمی گذشته را برای تدریس استفاده نکند، امروزه الگوها و تکنیک های بسیاری برای یادگیری و حل مسائل فیزیک وجود دارد که با استفاده از آن ها، دیگر نیازی به فرمول های طولانی نیست.

رفع اشکال آنلاین به این معنی نیست که دانش آموز، پاسخ سوال خود را عینا تحویل میگیرد؛ بلکه دبیران ما با ارائه و آموزش بهنرین راه حل ها، سعی میکنند دانش آموز خود را تشویق و ترغیب کنند که پاسخ سوال را خودش دریابد و در نتیجه سبب بالا رفتن اعتماد بنفس و ایجاد حس علاقه به درس فیزیک میشود. حضور فعال در جلسات طرح سوال امتحانات جامع فیزیک عمومی دانشگاه امیرکبیر داشتم. در مسیر تسلط بر فیزیک GCSE، حضور معلم، چالشها را به شاهکارهای فتحپذیر تبدیل میکند و اهداف تحصیلی شما را قابل دستیابی میکند. اگر در جستجوی بهترین معلمان فیزیک GCSE هستید، این مقاله اینجاست تا شما را در این فرآیند راهنمایی کند و پاسخ هایی را برای فوری ترین سؤالات شما ارائه دهد. برای امتحان، اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت. شما را با مسائل بیشتر در درس فیزیک آشنا کرده و اعتماد به نفس شما را بالا برد.

فیزیک درس مهم در کنکور است و با بالا زدن آن در کنکور، رتبه و تراز بسیار خوبی را کسب خواهید کرد. مباحث فیزیک به طرز عجیبی با یکدیگیردر ارتباط هستند و مرور مکرر آنها موجب پیشرفت و بالا رفتن سطح علمی دانش آموز می شود. سطح دانش آموز در درس فیزیک را متوجه شود. پلتفرمهای تدریس آنلاین گزینش وسیعی از معلمان را ارائه میدهند که به شما امکان میدهند در سطح جهانی ارتباط برقرار کنید. می توانید ساعات درس خواندن را بیشتر کنید و از کتاب های کمک آموزشی کمک بگیرید و حل تمرین بیشتر داشته باشید. از طرف دیگر به این موضوع هم دقت داشته باشید که اگر پایه قوی ندارید و کتاب درسی را خوب نخوانده اید، تست زنی زیاد مفید نخواهد بود و باعث سردرگمی تان می شود. 9- مطالعه خارج از فضاهای آموزش باعث عمق نگاه یک دبیر فیزیک خوب میگردد و دبیران برتر فیزیک از این موضوع نباید غافل شوند.به عنوان بهترین دبیران فیزیک ایران،مطالعه کتابهای مرتبط با علم فیزیک و نیز مشاهده فیلمهای علمی فیزیک میتواند در رشد و ارتقای برند شخصی شما موثر باشد. ۱۳.سلام استاد من یک مهندس 45 ساله عمران هستم 20 سال هست که دلم میخواد رزمی کار کنم اما رویم نمیشود احساس میکنم این کار ها برای جوان ها است استاد به نظر شما اگر یک ادم با تحصیلات و شغل من به کلاس های رزمی و یا باشگاه رزمی برود باعث خنده و تمسخر دیگران نمیشود؟

بروزرسانی تیم مدرسین استادبانک همیشه ادامه دارد و این سامانه همواره به دنبال استخدام مدرس فیزیک و معلمین دیگر دروس است. در ادامه به برخی از خصوصیات یک معلم فیزیک حرفه ای و مجرب می پردازیم. اهمیت درس فیزیک تا جایی است که برای قبولی در رشته های برتر دانشگاه ها باید خیلی خوب این درس را یاد گرفت و در ادامه برای پیش نیاز در کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه ها درسی مهم است. بر خلاف تصور اکثر دانش آموزان، فیزیک درسی شیرین است که اگر با علاقه و با روش صحیح مطالعه شود، تاثیر زیادی در بهبود معدل دیپلم شما دارد و میتواند درصد قبولی شما را در کنکور به نسبت خیلی بالایی افزایش دهد. بر اساس مطالعات اخیر، 85 درصد از دانش آموزانی که تدریس خصوصی دریافت می کنند، بهبود قابل توجهی در عملکرد تحصیلی خود نشان می دهند. هزینه معلم خصوصی فیزیک در موسسه کوشیارلرن با توجه به اینکه از بهترین دبیر فیزیک با رزومه ای درخشان در تدریس درس فیزیک، استفاده می شود، هزینه بسیار مناسب است و این به دلیل سیاست هایی که فعلا این موسسه در پیش دارد. 1.من حدود 35 سال سن دارم و حدود 7 سال است که اصلاً ورزش نکرده ام البته قبل از آن بسیار حرفه ای ورزش میکردم چندین بار شروع به ورزش کردم اما هر بار وقتی دیدم دیگر نمیتوام مثل قدیم ها ورزش کنم دل سرد شدم و تقریبا حالتی مثل افسردگی الان دارم چه کنم؟

ارتباط موثر حیاتی است. کارشناس ارشد فیزیک ذرات دانشگاه الزهرا(س) ارتباط موثر و انتقال ساده ی مفاهیم. ویراستاری کتاب های فیزیک انتشارات خیلی سبز و مهر و ماه به عهده ایشان بوده است و طراح سوال های آزمون های کنکوری گاج بودند. 4/ رفع اشکال انلاین فیزیک روشی است که میتوانید به راحتی از طریق اینترنت، سوال خود را با دبیر مربوطه مطرح کنید و یک راه حل و توضیح کامل را در ایمیل خود دریافت کنید. درس فیزیک یکی از درس های بسیار مهم بوده و یادگیری آن از همان سال های اولیه دبیرستان امری ضروری است. معلم فیزیک چقدر مهم است؟ فیزیک درسی است که از دوران متوسطه دوم در مدارس آموزش داده میشود و یکی از دروس پر اهمیت در کنکور تجربی و به خصوص کنکور ریاضی است. باید بتواند به نیازهای دانشآموزان و محدودیتهای آنها پاسخ داده و به تغییرات در برنامه درسی و شرایط کلاس به سرعت و با انعطاف پاسخ دهد.

ما در جلسات مشاوره و برنامه ریزی درسی تمام نکات یک مطالعه صحیح را به شما میگوییم. با برنامه ریزی درسی و داشتن کلاس های منظم با تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان با بهترین معلم یادگیری فیزیک بسیار آسان می شود. برنامه های آموزشی اغلب دارای ویژگی هایی برای ارتباط با معلمان هستند. با بیست و پنج سال سابقه تدریس در مدارس نمونه .تیزهوشان و غیر انتفاعی و حل سوالات کنکور 1400 ثبت در کانون مدرس دانشگاه .دانشجوی دکتری فیزیک .مدرس کنکور علوی و کانون حل سوالات کنکور سراسری1400در کوتاهترین زمان و ثبت در کانون و پی سی کنکور برگزاری کلاس های رفع اشکال برای سه پایه . با کمک یک معلم، پیچیدگی های فیزیک را طی می کنید، پایه ای قوی ایجاد می کنید و اعتماد به نفس خود را افزایش می دهید. هیچ درسی سخت نیست، اگر و اگر خیلی اصولی و از پایه برای دانش آموز جا افتد.

فیزیک درسی است که هم باید خیلی خوب به دانش آموز تفهیم شود و هم خیلی تمرین و تکرار شودو باید مسائل زیاد در درس فیزیک حل شود تا کاملا مبحث برای دانش آموز جا بیافتد. پس دانستن فیزیک و یادگرفتن درس فیزیک نیازمند دبیری حرفه ای است که این درس را خیلی خوب و بااشتیاق تدرس کند. در این صورت است که نه وقت و نه هزینه خود را هدر نداده اید و نتیجه ای عالی در امتحانات فیزیک دبیرستان و یا قبولی در کنکور و یا آزمون های مدارس برتر خواهید داشت. فیزیک درسی است برگرفته از منطق ریاضی و قوانین فیزیک که باید برای دانش آموزان خیلی خوب تفهیم شود. تعداد جلسات: تعداد جلسههای آمورشی نیز برای تعیین هزینه تدریس فیزیک دبیرستان بهصورت خصوصی موثر است. برای بهترین تدریس خصوصی فیزیک دبیرستان بهتر است بهترین معلم با بهترین رزومه را انتخاب نمایید. معمولاً مدرسانی که در کلاس های کنکور تدریس می کنند، هزینه بیشتری از دانش آموز دریافت می کنند زیرا علاوه بر تدریس فیزیک، شیوه های تست زنی را نیز به دانش آموز، آموزش می دهند و از کتاب هایی غیر از کتاب های درسی برای آموزش فیزیک استفاده می کنند.

در آخر به اعتقاد من اصلا مهم نیست که بچه رزمی کار بکنه یا نکنه بلکه تنها چیزی که اهمیت دارد این است که ورزش بکنه پس کلاً او را به ورزش تشویق کنید و انتخاب ورزش را بر عهده خودش بگذارید. آیا باید دخالت کنیم یا این وظیفه ماموران انتظامی است؟ کلاس ها در دو محیط اسکای روم و یا ادوبی کانکت برگزار میشود. یک معلم یک محیط آموزشی باز ایجاد می کند که در آن هیچ مفهومی ناشناخته باقی نمی ماند و اطمینان می دهد که هر ایده را گام به گام درک می کنید. در کلاس های کنکور فیزیک ، مدرس تنها به تدریس مطالب کتاب نمی پردازد بلکه می کوشد تا تکنیک های بیشتر و راه حل های بهتری را برای حل مسائل ارائه دهد. مطمئنا تمامی اساتید و مدرسین زبان انگلیسی با یک قیمت مشخص تدریس نمی کنند و هر استاد با توجه به رزومه کاری، سوابق تدریس و سایر پارامترهایی که خودش در نظر دارد قیمتی را برای کلاس ها در نظر می گیرد.


[ بازدید : 14409 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

علائم دل درد چیست؟

پنجشنبه 27 مهر 1402
19:36
خبرنویس

سوزش سر دل یکی از بیماری های معده است که شدت آن باعث ایجاد درد در ناحیه کمر و کمر می شود. بسیاری از مردم این وضعیت را به عنوان التهاب ناشی از بازگشت اسید معده به سطح تجربه می کنند.


غذایی که می خوریم تاثیر بسزایی بر عملکرد معده و دستگاه گوارش ما دارد. امروزه اکثر مردم انتخاب‌های اشتباهی مانند غذا خوردن و شیوه زندگی اشتباه می‌کنند، مانند غذا خوردن در زمان نامناسب یا بیدار شدن از خواب که باعث سوء هاضمه مانند سوزش سر دل می‌شود.

این درد ناخوشایند معمولا در قسمت بالای شکم یا معده احساس می شود. راه حل های درمانی بسیاری از جمله درمان های خانگی سوزش سر دل و آرام بخش ها وجود دارد که می توان بر اساس علت این بیماری از آنها استفاده کرد. اگر اغلب بعد از خوردن غذا یا بیدار شدن از خواب احساس سوزش سر دل می کنید، در مقاله مجله پارت نیوز با ما همراه باشید تا در مورد علت، علائم و راه های درمان سوزش سر دل بیشتر صحبت کنیم.


سوزش سر دل یک درد کسل کننده و آزاردهنده در پشت قفسه سینه است. اسید معده یک ماده حیاتی برای دستگاه گوارش است که به فرآیند هضم غذا کمک می کند. وقتی اسید به دلایل مختلف به قسمت بالایی مری و گاهی به گلو می رسد، فرد احساس سوزش در قلب یا معده می کند.

یکی از بارزترین علائم این بیماری طعم تلخ در گلو است. بازگشت غذا از معده به معده را معده درد می گویند که شایع ترین بیماری در زنان، مردان، کودکان، نوجوانان و سالمندان است.

بسیاری از افراد پس از خوردن وعده های غذایی چرب و سنگین یا دراز کشیدن احساس تهوع می کنند. بنابراین پزشکان اولین قدم در درمان این مشکل را تغییر سبک زندگی و عادت های بد می دانند. اما اگر پس از ایجاد تغییرات دل درد بهبود نیافت، آن را کاهش ندهید و با متخصص گوارش مشورت کنید.

علائم دل درد

سوزش سر دل اغلب به صورت احساس سوزش در وسط قفسه سینه و پشت جناغ احساس می شود. این احساس سوزش می تواند چندین دقیقه و گاهی حتی چندین ساعت طول بکشد. در برخی موارد، علائم حمله قلبی با سوزش سر دل اشتباه گرفته می شود. بنابراین، بهتر است با علائم اصلی این بیماری اجتماعی آشنا شوید:

احساس فشار یا درد در قفسه سینه هنگام خم شدن یا دراز کشیدن

سوزش در گلو

طعم ترش، اسیدی یا شور در گلو

مشکل در بلع

سرفه و سفتی

دردهای سوزش معده بعد از غذا خوردن و در شب

تورم معده

انزجار

قرین و ریگی

در حین غذا خوردن یا بعد از آن سیر شوید

احساس غرش در معده

علائم افسردگی چیست؟

مری لوله ای است که غذا و مایعات را از دهان به معده می برد. مری در نقطه ای به نام اسفنکتر تحتانی مری (LES) به معده می پیوندد. اگر اسفنکتر تحتانی مری به درستی کار کند، زمانی که غذا از مری خارج شده و وارد معده می شود، بسته می شود.

اما برای برخی افراد قسمت تحتانی مری به درستی کار نمی کند یا ضعیف شده است. این باعث می شود که محتویات معده به مری نشت کند. در این شرایط اسید معده می تواند مری را تحریک کرده و باعث سوزش سر دل شود. به این حالت گاستریت می گویند.

علل سوزش در شب یا در روز

مهمترین دلایل عبارتند از:

یبوست

مجروح

سیگار کشیدن

بی خوابی و استرس زیاد

استان

غذاهای تند و شور

مصرف بیش از حد کافئین، الکل، شکلات یا نوشابه

بلافاصله بعد از غذا به رختخواب بروید

مصرف مرکبات مانند لیمو و پرتقال

سس گوجه فرنگی و فرآورده های گوجه فرنگی

خوردن سیر و پیاز خام

غذاهای غلیظ، سنگین و سرخ شده

برخی داروها مانند آسپرین و ایبوپروفن

فتق هیاتال (بخشی از معده از طریق دیافراگم به قفسه سینه فشار می آورد و باعث رفلاکس معده می شود)

آیا سوزش سر دل در دوران بارداری طبیعی است؟

رشد رحم در اثر رشد جنین به معده و روده فشار وارد می کند. اکثر زنان باردار با این عارضه سوزش سر دل را تجربه می کنند. افزایش سطح پروژسترون در دوران بارداری تاثیر زیادی بر عضلات شکم می گذارد و آنها را سست می کند و باعث سوزش سر دل می شود.

یکی دیگر از علل سوزش سر دل در زنان باردار را می توان ناشی از حالت تهوع و استفراغ مداوم دانست که در سه ماه اول بارداری بسیار شایع است.

چه زمانی باید به پزشک مراجعه کنیم؟

اگر گاه به گاه دچار حمله قلبی می شوید، نیازی به مراجعه به پزشک نیست. اگر این حالت را به طور مرتب تجربه می کنید و در زندگی روزمره شما اختلال ایجاد می کند، می تواند نشانه یک بیماری جدی تر باشد.

سوزش سر دل اغلب با سایر بیماری های گوارشی مانند ذات الریه (اینها زخم هایی در پوشش مری و معده هستند) رخ می دهد. در صورت مشاهده هر یک از این علائم فوراً با پزشک خود تماس بگیرید:

هنگام قورت دادن درد دارد

مدفوع تیره، قیری یا خونی

خس خس سینه

دردی که از پشت به شانه ها تابش می کند.

سرگیجه

عرق کردن هنگام درد قفسه سینه

چه بیماری با دل درد همراه است؟

این وضعیت اغلب با بیماری های ریوی مانند پنومونی، آمبولی ریه، درد شدید قفسه سینه یا حمله قلبی همراه است.


[ بازدید : 6393 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

آهنگ جدید محسن لرستانی به نام فراریم ز خانه بردار جام بیار دلبر عروسی داره

سه شنبه 25 مهر 1402
8:43
خبرنویس

متن آهنگ فراریم ز خانه بردار جام بیار دلبر عروسی داره محسن لرستانی


دلم خونه؛ برار!♪!

فراریُم ز خانه! بردار جام بیار دلبر؛ عروسی داره!!♪!

https://musicdel.ir/single-tracks/55085/


[ بازدید : 123350 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

توقف از دست دادن زمان و شروع افزایش فالوور اینستاگرام

دوشنبه 24 مهر 1402
18:56
خبرنویس


بعلاوه فالوورهای فیک و ربات ها ممکن است مضر هم باشند چرا که وقتی اینستاگرام تعداد دنبال کنندگان را بالا و نرخ تعامل را پایین می بیند کیفیت کار شما را زیر سوال می برد. در این مطلب تلاش کردیم تا در مورد روش های افزایش فالوور اینستاگرام اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه داده و بیان کنیم که چگونه می توانید به سادهترین شکل ممکن اقدام به بالا بردن تعداد دنبال کنندگان خود کنید. تولید محتوای منظم، بهینه، با کیفیت و همیشه سبز باعث می شود تا تعاملات دیگران با حساب شما افزایش پیدا کرده و از این طریق بتوانید اقدام به جذب فالوور کنید. این ترفندهای برای پیدا کردن فالوور واقعی هستن، نه فالوور فیک! در این مطلب دیدیم که فالوور فیک و غیرفعال اینستاگرام چه ضررهای بزرگی میتواند به اکانت شما بزند. همچنین باید به این مسئله توجه داشته باشید که برای انتشار محتوا در زمان های مشخص می توانید از ربات اینستاگرام استفاده کرده و از این طریق انتشار محتوا را به بهترین شکل ممکن و به صورت بهینه انجام دهید. معمولاً افراد مختلف با تولید ویدیو های جذاب آموزشی و طنز مخاطبان پیج خود را افزایش میدهند و با افزایش فالوور اینستاگرامب، سعی میکنند از طریق تبلیغات، فروش محصولات دیجیتالی و فیزیکی و یا ارائه خدمات، به کسب درآمد از اینستاگرام بپردازند و بیشترین درآمد را از اینستاگرام کسب کنند. کسب فالوور در اینستاگرام یکی از نکات مهمی است که برای رشد در این شبکه اجتماعی باید به آن توجه داشته باشید و در این بین یکی از سوالات مهمی که همواره از سوی کاربران پرسیده می شود این است که ساده ترین روش افزایش فالوور چیست و به چه نحوی می توان اقدام به افزایش فالوور به شکل ساده کرد. اگر قصد دارید تا به صورت حرفه ای اقدام به جذب مخاطب کرده و تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید کمک گرفتن از شهر اینفلوئنسرها بسیار کاربردی است.

اینستاگرام با بیش از میلیاردها کاربر فعال ماهانه، اگر دچار اختلال شود، ممکن است فالوورهای شما ریزش کند با اين حال بعد از 24 ساعت بعد از رفع اختلال تعداد فالوورها دوباره به حالت اول بر مي گردند. خبرگزاری آریا-اینستاگرام به عنوان یکی از قدرتمندترین شبکه های اجتماعی دنیا با بیش از 800 میلیون کاربر در سراسر جهان، یکی از بهترین گزینه ها برای کسب و کار و تبلیغات به شمار می آید. ما در این مطلب قصد داریم به شما شیوه های اصولی برای افزایش فالوور اینستاگرام را یاد دهیم. در همین راستا پیشنهاد ما این است که اینفلوئنسرهای برتر در حوزه تخصصی مربوطه خود را پیدا کرده و آن ها را دنبال کنید. همچنین پیشنهاد ما این است که توجه بسیار زیادی به بخش هایلایت های اینستاگرام خود داشته باشید و آن را تنظیم کنید. پیش بینی میشود این عدد امسال افزایش پیدا کند.شما در اکسپلور میتوانید به فروشگاه اینستاگرام سر بزنید، IGTV های پیشنهاد شده را چک کنید و یا پستها و استوریهایی بر اساس علائق خود مثل: ورزش، زیبایی، غذا و سفر را ببینید. وقتی که پشت اکانتهای اینستاگرام یک انسان حضور نداشته باشد، آن اکانت، اکانت فیک محسوب میشود. به طور معمول زمانی که اسم خرید فالوور ارزان اینستاگرام به میان می آید، بیشتر افراد جبهه می گیرند به این خاطر که فکر می کنند این فالوورهای ارزان همان فالوورهای فیک هستند؛ اما باید گفت که این موضوع صحت ندارد. اینجاست که اهمیت و سختی انتخاب اسم پیج بیش از پیش آشکار می شود طوری که حتی ممکن است روزهای زیادی به فکر کردن و مطالعه در مورد انتخاب اسم پیج بپردازید.

کپی برداری از برندها یا افراد معروف به شدن خاص بودن شما و محصولتان را زیر سوال می برد بنابراین فکر کپی کردن یا الگو گرفتن از اسم پیج های دیگر که موفقیت زیادی داشته اند را از ذهن خود بیرون بیندازید و به فکر اسمی خاص و منحصر به فرد برای پیج خود باشید. پست ها اینفلوئنسرها را بررسی کرده و توجه بسیار زیادی به نظرات مردم در مورد پست های اینفلوئنسرها داشته باشید.همچنین سعی کنید تا در بحث ها و گفتگو ها شرکت کنید و افرادی که اینفلوئنسرها فالو می کنند را نیز بررسی کرده و با آن ها نیز تعامل داشته باشید تا از این طریق بتوانید مخاطبان هدف خود را نیز از این طریق جذب کنید. هشتگ ها از مهم ترین تکنیک هایی است که الگوریتم اینستاگرام 2022 به آن توجه میکند. هنگامی که ویوی پست ها یا استوری های شما خیلی خوب باشند، اینستاگرام بر اساس الگوریتم هایش آن را محبوب به شمار می آورد. در واقع ویدئوهای کوتاه به قدری برای شبکه های اجتماعی مهم هستند که حتی یوتیوب هم در حال ارائه چنین ویژگی است. حال تاثیرگذاری این چالش ها به قدری زیاد بوده است که در سال 2022 این موضوع بر دیگر شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام هم نفوذ کرده است.اینستاگرام این ترند را بسیار جدی گرفته است و با ارائه قابلیت reels تواسنته امکان ایجاد ویدیویی هایی مشابه به تیک تاک را برای کاربران خود به وجود آورد. از آن جایی که گستردگی فعالیت در اینستاگرام و در چند سال اخیر بسیار زیاد شده است، ترند های مختلفی هم به وجود آمده اند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید اولین ترند اینستاگرام در سال 2022 چالش های رقص هستند.

در دو سال گذشته با توجه به تاثیری که ویروس کرونا بر روی فعالیت های اجتماعی گذاشت، برگزاری نشست های مختلف در قالب لایو اینستاگرام بسیار بیشتر از گذشته شد. یکی از بهترین راههایی که میتوانید توجه مخاطبان اینستاگرام را به برند خود جلب کنید، برگزاری مسابقات اینستاگرامی و تعیین جایزه برای آنها است. کمبود رنگ نظر مخاطب را به ایده اصلی عکسها جلب میکند و عنصری ماورای زمان را به محتوای شما میبخشد. اگر خلاصه کتاب هنرمندان بقاپید اثر آستین کلئون را مطالعه کنید، متوجه خواهید شد که ایده گرفتن از افراد توانا و خلاق، تا چه اندازه به موفقیت شما کمک خواهد کرد. مهبد نتاج را می توان یکی از جدیدترین مدرس های برتر اینستاگرام در ایران دانست و با توجه به سن کم و تجربه بالایی که دارد به موفقیت های زیادی رسیده است. وقتی صحبت از سادهترین روش افزایش دنبال کننده اینستاگرام یا همان فالوور اینستاگرام می شود باید توجه داشته باشیم که روش ها کاملا ساده و رایگان باشند به همین دلیل در این مطلب فقط تمرکز ما بر روی روش های ساده و رایگان می باشد که با آن ها می توانید خیلی خوب در اینستاگرام رشد کنید اما توجه داشته باشید روشی که ساده و رایگان باشد معمولا نیاز به صبر دارد و سرعت این روش پایین می باشد. همچنين، به جای تعداد پست های زیاد در اینستاگرام روی کیفیت تمرکز کنید و حداکثر دو بار در روز پست کنید. از همین رو چالش های رقص و موسیقی زیادی در آن اجرا می شود.

Reels که دیگر ترند اینستاگرام در سال 2022 است می تواند در پیشرفت پیج شما تاثیر بسیار زیادی را داشته باشد. به طور مثال برخی از ترند ها در زمینه مارکتینگ اینستاگرام هستند و برخی دیگر در زمینه محتوای بلاگری وجود دارند. ما در این مقاله ترندهای اینستاگرام در سال 2022 را برای شما جمع آوری کردیم که باید از آنها اطلاع داشته باشید، چه طور بر روی بازاریابی رسانههای اجتماعی شما تاثیر میگذارد.در واقع دیگر کسی از اینستاگرام صرفا برای گذراندن اوقات فراغت و سرگرمی خود استفاده نمی کند. اگر یک کسب و کار دارید، حتما هشتگ خود را روی رسیدها، تبلیغات و مغازه خود استفاده کنید. تبلیغات: در ریلز اینستاگرام تبلیغات پولی وجود ندارد، ولی برای کاربران تیک تاک این قابلیت وجود دارد که از ویدیوهای خود کسب درآمد کنند. اسم های کوتاه راحت تر به حافظه سپرده می شوند و در تبلیغات در اینستاگرام و بازاریابی دهان به دهان در اینستاگرام نیز راحت تر مورد استفاده قرار می گیرد. سایر شبکه های اجتماعی را فراموش نکنید: اکثر افراد و کسب و کارها برای موفقیت در فضای مجازی، نیاز به فعالیت در همه شبکه های اجتماعی دارند و در اصطلاح به این کار بازاریابی چریکی می گویند. بلاگر ها با تولید محتوا، مخاطبانی را جذب می کنند و در کنار محتواهای شخصیشان اقدام به تبلیغ برند ها، کالا ها یا اشخاص دیگر می کنند؛ و از این طریق درآمد کسب می کنند. اگر قصد دارید تا اقدام به افزایش فالوور اینستاگرام کنید یکی از مهم ترین روش هایی که به شما کمک می کند تا به هدف دست پیدا کنید فعال بودن در اینستاگرام است. برندها در اینستاگرام میتوانند محصولاتشان را نمایش دهند و مشتریان هدف بیشتری جذب کنند. معمولا کسب و کارهایی که با افرادی در خارج از کشور ارتباط دارند بهتر است اسم برای اینستاگرام انگلیسی زبان خود و یا اسم خاص برای نام کاربری اینستاگرام خود انتخاب کنند تا هم مشتریا خارج از کشور و هم افراد داخل کشور نام کاربری اینستاگرام زیبای آنها را به یاد بسپارند.

به عنوان مثال، میتوانید عکسی از دوران کودکیتان بگذارید که با پدرتان (که هماکنون در کسب و کار همکار شماست) در حال کشتی گرفتن هستید؛ یک تصویر جذاب و بامزه که در عین حال اصالت برندتان را هم به نمایش میگذارد. اگر شغل جذاب دیگری میشناسید که در این فهرست به آن اشاره نکردهایم، خوشحال میشویم که در بخش نظرات در زیر این مقاله به آن اشاره کنید. اما در زیر برخی از کسب و کارها را بررسی و ایده برای اسم پیج اینستاگرام به شما خواهیم داد. به همین دلیل است که کسب و کار های بزرگ ایرانی و فعال در اینستاگرام در ابتدای شروع کار خود تعدادی بیش از 100K فالوور از سایت ما فالوور ایرانی اینستاگرام خرید میکنند. اگر می خواهید همیشه از رقبای خود در اینستاگرام جلو باشید، باید خود را بروز با ترند های اینستاگرام نگه دارید. در واقع سعی کنید با استفاده از ترند 2022 اینستاگرام می توانید بازدید های بیشتری را برای محتوای خود جذب کنید و تعداد فالوور های شما نیز افزایش پیدا کند. در چند وقت گذشته ویدیو های IGTV بسیار پرطرفدار تر از پست های معمولی شده اند و دلیل این موضوع، زمان ویدئوی های آن است.همچنین با توجه به اخباری که اینستاگرام درباره تبلیغات در IGTV و درآمدزایی از طریق این محتوا ارائه داده است، استفاده از این ویدیو ها تبدیل به ترند های اینستاگرام شده است. Followers Pumper یک برنامه فالوورگیر رایگان برای اینستاگرام است که از هشتگ ها برای تقویت محتوای پست های شما استفاده می کند. دیجی ممبر برای آن که از صحت ویوها مطمئن شود از رباتهای مختلفی استفاده میکند.

درست است که سایت های مختلفی فروش خدمات اینستاگرام را انجام میدهند اما ما کیفیت کار خود را تضمین میکنیم و به شما این اطمینان را میدهیم که خدمات باکیفیت را با بهترین قیمت ارائه میدهیم. اگر در حال حاضر فالوور مناسبی در سایر شبکه های اجتماعی دارید، مطمئن شوید تبلیغ حساب اینستاگرام خود را در بخش های مختلفی انجام داده و از این طریق مخاطبین خود در سایر شبکه های اجتماعی، جذب صفحه خود کرده و از این طریق اقدام به افزایش فالوور اینستاگرام کنید. یکی دیگر از مهم ترین روش هایی که به شما کمک می کند تا بتوانید به سادهترین روش اقدام به جذب فالوور کرده و از این طریق فالوورهای خود را افزایش دهید، تعامل داشتن با مخاطبین خود و همچنین سایر کاربران است. تحقیق و بررسی در مورد این زمینه به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین وقت برای انتشار محتوا را پیدا کرده و در زمان درستی اقدام به انتشار محتوا کنید. با این کار، افراد بیشتری به صفحه شما دسترسی پیدا میکنند. گروهی از مردم از این شبکه اجتماعی تنها برای سرگرمشدن و پیداکردن محتوای جذاب استفاده میکنند. اینستاگرام به شما اجازه میدهد که تنها از یک لینک در بیو استفاده کنید. پنل خدمات از سرورهایی برای ایجاد ارتباط با ربات و همینطور ارسال فالوور استفاده میکند. يكي از علت های ریزش فالوور اینستاگرام به دليل برنامه نامنظم و غلط ارسال پست است. یکی از راه های افزایش فالوور اینستاگرام این است که از دیگر ابزارهایی که در دست دارید استفاده کنید. در اغلب نرم ازافزارهای ارتباطی زبان فارسی جایگاه بالایی ندارد، این طور به نظر می رسد که طراحی و استفاده از یک نرم افزار و سامانه فارسی زبان توسط مخاطبان فارسی می تواند دل گرمی کوچک برای باز پس گیری غرور ایرانی این سرزمین باشد .


[ بازدید : 17474 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

بهترین کارخانه قطعات فولادی

دوشنبه 24 مهر 1402
16:14
خبرنویسدر اخبار امروز علاوه بر معرفی یکی از پرطرفدارترین انواع قطعات فلزی، می خواهیم شما را با بهترین تولیدکنندگان در این زمینه آشنا کنیم. میلگرد عامل مهمی در صنعت ساختمان است و نمی توان تاثیر آن بر قیمت ملک را نادیده گرفت. به همین دلیل داشتن اطلاعات دقیق در مورد مزایا و کاربردهای مختلف میلگرد برای مهندسان و افراد شاغل در صنعت ساختمان بسیار مهم است. در این مقاله به سوالات زیر می پردازیم و اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار می دهیم همچنین جهت اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه نمایید:

• میلگرد چیست و چه هستند؟

• چه زمانی از میلگردها استفاده می شود؟

• محبوب ترین تولید کننده میلگرد در صنعت ساختمان کدام است؟

معروف ترین کارخانه تولید میلگرد را معرفی می کنیم

کارخانه های زیادی در تولید میلگرد فعالیت می کنند که از آن جمله می توان به ذوب آهن اصفهان، جعفر بناب، کاشان ادری و غیره اشاره کرد، اما یکی از کارخانه های مهم آناهیتا گیلان است. این کارخانه انواع میلگردهای تقویت کننده بر اساس استاندارد ISIRI 3132 نوشته شده بر اساس استاندارد روسیه در گریدهای مختلف ساده و شیاردار تولید می کند. از آنجایی که وزن میلگرد آناهیتا گیلانی به میز استال نزدیک است، مهمترین دلایل استفاده از این نوع میلگرد و محبوبیت آن را می توان افزایش جرم نهایی سازه دانست. - مواد اولیه با کیفیت مواد و میلگردهای فولادی SP5، رعایت دقیق استانداردها و شکل مناسب آج ها و مقاومت بالای آنها در برابر نیروهای مختلف از جمله کشش. این کارخانه محصولات خود را به سراسر ایران ارسال می کند، اما به عنوان مثال قیمت یک میلگرد غیر مهمان نواز درب کارخانه با قیمت آن هنگام حمل به تهران به دلیل هزینه حمل و نقل متفاوت است. از آنجایی که این کارخانه در رشت، یکی از شهرهای صنعتی استان گیلان واقع شده است، هر چه سفارش بزرگتر باشد، قیمت آن برای مردم بیشتر است.

میلگرد؟

میلگردها نیز مقاطع فولادی بلند و جامدات استوانه ای هستند که کاربرد اصلی آنها تقویت بتن در ساختمان است. این مقاطع فولادی نقش مهمی در ایمنی و استحکام سازه های بتنی ایفا می کنند، زیرا مقاومت کششی پایین بتن باعث فروریختن ساختمان در برابر نیروهای مختلف وارد بر سازه می شود. ماده اولیه تولید این بخش شمش فولادی SP5 می باشد اما گاهی از ضایعات آهن برای مواد اولیه تولید میلگرد استفاده می شود.

استانداردهای مورد استفاده در هر کارخانه نیز متفاوت است، اما موارد زیر رایج ترین آنها هستند:

• استاندارد روسیه GOST 5781

طبقه بندی میلگرد ​​طبق استاندارد روسی به 4 دسته A1، A2، A3 و A4 تقسیم می شود که A1 میلگرد ساده و سه کلاس دیگر به میلگرد آجدار تعلق دارند. در این استاندارد میزان کربن استفاده شده در هر یک از میلگرد ها افزایش یافته است تا آن را به دسته های دیگری به نام های نرم، نیمه سخت و سخت تقسیم کند.

• JIS G3112 استاندارد ژاپنی

استفاده از این استاندارد مقاومت بیشتری در برابر آرماتورها ایجاد می کند، زیرا ژاپن کشوری مستعد زلزله است. بنابراین توجه داشته باشید که به دلیل تراکم میلگردهای تقویت کننده معمولی، از این استاندارد برای تولید سرب استفاده می شود.

• استاندارد اروپایی DIN 488

میلگرد تولید شده با این استاندارد ضعیف نیست زیرا پس از دمای گرم از روش خنک کننده آب استفاده می کند. به عبارت دیگر در سیستم اروپایی DIN 488 پس از اتمام فرآیند ذوب داغ، آب روی میلگرد ریخته می شود تا حرارت داخلی مجدداً قسمت فلزی را گرم کرده و روند تعمیر را بهبود بخشد.

• ISIRI 3132 در سطح ملی

استاندارد ملی ISIRI 3132 یکی از استانداردهای مرجع تولید میلگرد در ایران است که با نام کامل «میلگردهای فولادی نورد گرم برای تقویت بتن - مشخصات و روش های آزمایش» شناخته می شود. بر اساس این استاندارد میلگردها به دسته هایی مانند میلگرد ساده، پارچه ای، میلگرد، میلگرد، پارچه ای یا ضربدری و پارچه ای، میلگرد یا نخی تقسیم می شوند.

معرفی انواع میلگرد:

انواع میلگردها بسیار عریض هستند به همین دلیل این قطعات بسته به نیاز، استاندارد، شکل، رنگ و عوامل دیگر به گروه های مختلفی تقسیم می شوند که در ادامه به آن ها می پردازیم.

• انواع میلگرد بر اساس جنسیت

در قسمت قبل با انواع استاندارد میلگردهای مورد استفاده در تولید و ظاهر آن آشنا شدیم، اما این محصولات به دسته هایی مانند فولاد کربنی، اپوکسی، روی، فایبرگلاس، فولاد ضد زنگ یا فولاد ضد زنگ و میلگرد کامپوزیت نیز تقسیم می شوند.

• انواع میلگرد با توجه به نوع کاربرد

آرماتورها بسته به شکل، خمش، کاربرد و نوع طبقه‌بندی‌های دیگری مانند آرماتور مارپیچ، آرماتور HSD، آرماتور زیگزاگ، آرماتور عرضی، تقویت حرارتی، آرماتور آرماتور، آرماتور معمولی، تقویت‌کننده ورق، تقویت‌کننده ورق و ممان اروپایی وجود دارد. چیزها چیزهای شناخته شده است.

جالب است بدانید یکی دیگر از طبقه بندی های مورد استفاده برای میلگرد سایز این محصولات است که بین سایزهای 8 تا 50 طبقه بندی می شوند. البته سایزهای دیگری نیز برای میلگرد وجود دارد، اما مهمترین سایز میلگردهای مورد استفاده شامل سایزهایی مانند 8 می باشد. ، 10، 12، 14، 16، 18، 20، 22، 25، 28 و 32

مهمترین اجزای صنعت ساختمان

اکنون که درک خوبی از میلگرد دارید، باید بدانید که این پروفیل های فولادی در صنایع خودروسازی و مکانیکی، سدسازی و موارد مشابه کاربرد دارند، اما مهمترین صنعتی که در آن مورد استفاده قرار می گیرد، ساختمان سازی است. به همین منظور می خواهیم مهم ترین میله های مورد استفاده در این صنعت را همراه با کاربرد آنها توضیح دهیم.

• میلگرد مستقیم

از این میلگرد برای افزایش مقاومت بتن در ستون، پی یا پی ساختمان استفاده می شود که بیشتر در ساخت و ساز استفاده می شود.

• نوار پین

برای اتصال میلگردهای طولی با میلگرد هاموت و همچنین افزایش مقاومت هاموت استفاده می شود.

• اتصالات خرک

برای افزایش استحکام پی ساختمان، علاوه بر میلگرد معمولی، ممکن است از دو ردیف میلگرد افقی به نام قوس در بالای فونداسیون استفاده شود.

• تثبیت میلگرد

گاهی در ساختن دیوارها، برای حفظ افقی و عمودی، لازم است از یک سری پایه که به آنها استرنکا می گویند استفاده شود. یعنی استفاده از این نوع آرماتورها در ساخت دیوارهای بتنی می باشد.

• میلگرد ادکا

به منظور افزایش زیاد بار برشی تیر از میلگرد در قسمت باربر تیرهای سازه ای استفاده می شود که به میلگرد ادکا معروف است.


[ بازدید : 86 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ده نکته‌های توپ در مسجد امام اصفهان

شنبه 22 مهر 1402
12:01
خبرنویس


اگر زیر گنبد اصلی مسجد شاه بایستید و دقیقا در مرکز باشید متوجه انعکاس صدا خواهید شد. البته باید در نظر داشته باشید که برای دسترسی به این رستوران، نیاز به پیاده روی خواهید داشت. بر میدان دسترسی به مسجد آسان بوده، اما از طریق خیابانهای حافظ و سپه نیز پس ورود به ضلع شمالی میدان بصورت پیاده یا با درشکه میتوان به مسجد دسترسی داشت. طرح های اسلیمی متنوع و کتیبهها با کاشیهای معرق اعلا نمای ورودی را میپوشاند. در هر طرف درِ ورودی قاببند تزیینی با طرح های ترنج و اسلیمی بر کاشی مرغوب اجرا شده است. کلیسا وانک اصفهان بزرگترین و زیباترین کلیسای ایران است که با معماری ساده، نقاشیهای زیبا و بخشهای متعدد خود بین ارامنه شهر اصفهان جایگاه ویژهای در میان کلیساهای اصفهان دارد. کلیسای وانک نیز محصول همین دوره است. کلیسای وانک از نظر طلاکاری و تذهیب نمونه ای منحصر به فرد در میان کلیساهای ارمنیان است. فضایی که میان ایین دو گنبد را پوشانده داربستهایی از جنس چوب است. این مسجد ۴ مناره دارد که دو مناره متعلق به جلوخان و دو مناره بر بالای محراب اصلی ساخته شدهاند. در این مقاله سعی آدرس ، تصاویر و هر آنچه باید بدانید از این مسجد زیبای تاریخی را به شما معرفی خواهیم کرد. معرفی کامل مسجد شاه اصفهان یادآور تاریخی است که می تواند سرمشق دوران ما باشد. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، تندیس صابری پور، در برنامه این هفته «ایران»، به معرفی آتشکده آذرخش در داراب استان فارس پرداخته است. آتشکده بهرام یزد از هشت سال پيش كه در سياهه بناهاي ملي ثبت شد، در به روي گردشگران گشود. زرتشتیان نیز درِ این مکان را به روی همگان گشودهاند تا با دادن فرصت بازدید از آتشکده یزد، دست دوستی بهسوی مردم دراز کرده و بخشی از فرهنگ خود را به نمایش بگذارند.

به استناد کتیبه کاشی معرق سر در که به خط ثلث علیرضا عباسی است، نخستین بخش بنا، یعنی ورودی اصلی، در تاریخ ۱۰۲۵ق/۱۶۱۶م احداث شد، اما بنابر کتیبه ایوان غربی که به خط محمدرضا امامی است، تکمیل بنای داخلی مسجد تا ۱۰۴۰ق/۱۶۳۰م، ادامه یافت و با نصب ازارههای مرمرین آن در حدود سال ۱۰۴۷ق/۱۶۳۷م، در زمان شاه صفی خاتمه پذیرفت. اما اگر بخواهیم یکی از زیباترین ویژگیهای گنبد را بازگو کنیم طاووسی است که در مرکز آن قرار دارد و با چرخش نور آفتاب در طول روز و گذر از منافذ، پرهای این طاووس در طول داخلی گنبد هم جت با نور حرکت میکند. میتوانید با خیال راحت خودروی شخصی را در پارکینگ قرار دهید و برای ساعتها در مجموعه پارک ناژوان تفریح کنید. در محلههای قدیمی و تاریخی این شهر میتوانید بناهایی را مشاهده کنید که معماری و علم مهندسی به کار رفته در آنها همه را به حیرت آورده است. برای مثال در دوران قاجار زلزلهای در شهر اصفهان اتفاق افتاد که باعث ایجاد ترک بر روی زمین مسجد و ریختن کاشیهای آن شد. ارتفاع گنبد از سطح زمین ۵۲ متر و ارتفاع منارههای داخل آن ۴۸ متر و ارتفاع منارههای سردرآن در میدان نقش جهان ۴۲ متر است. جلوخان مسجد شاه در ضلع جنوبی میدان نقش جهان قرار دارد اما لازم بود که محراب به طرف قبله باشد. در انتها آدرس مسجد امام اصفهان را برای شما قرار داده ایم. به جرات می توان گفت مسجد امام، مهمترین مسجد دوره صفوی در اصفهان با معماری بی نظیر است. مسجد امام اصفهان که در اصفهان از گذشته با نام مسجد شاه یا مسجد جامع شاه شناخته میشد، در ضلع جنوبی میدان نقش جهان قرار دارد. بازدید از قنات زارچ را باید حتماً در برنامه سفرتان به یزد قرار دهید.

در صورتی که به اصفهان سفر میکنید، حتماً تالار مرکزی کاخ چهل ستون را ببینید. در دو طرف تالار مرکزی عمارت چهلستون، تصاویر سفرا و اروپاییانی که در آن زمان در اصفهان بودند، نقاشی شده است. فقط دقت کنید زیبایی نقاشی های دیواری آن شما را ترغیب به عکاسی نکند. می توانید اطلاعات بسیار مفیدی را با حضور در این مکان کسب کنید. ۲- تشکیل کمیسیونی دروزارت کشور بمنظورتجدید نظردر قانون شهرداریها مصوب ۴-۵-۲۸ وتنظیم موادلایحه قانونی شهرداری که پس ازتهیه بوسیله جراید ورادیو درمعرض افکارعمومی قرارگرفت تاهرکس پیشنهاد مفیدی درباره آن داشته باشدبوزارت کشور ارسال دارد پیشنهادهای کتبی وتلگرافی که ازمرکز وشهرستانها رسید درکمیسیون مربوط قرائت وموردبررسی ومطالعه واقع شدو با استفاده ازمطالب مفید موادلایحه قانونی شهرداری اصلاح گردید وپس ازجرح وتعدیل آقای نخست وزیر بامضا رسید وبسیله بخشنامه بفرمانداران بخشداران اعلام گردیدودستورداده شد که آن رابموقع اجرا گذارند ومخصوصا دربخشنامه مزبورتذکرداده شد که نکات مشروحه درموادلایحه قانونی شهرداری برای آنست که عموم ساکنین شهر وقصبات با اراده ومیل خود درانتخابات انجمن شهریاقصبه باکمال آزادی اقدام نمایند وانتخابات انجمن شهر یا قصبه ازهرگونه اعمال نفوذمصون باشد وفترتی درتشکیل انجمن شهرحاصل نشود وانجمن شهربنحوی انتخاب شود که مورداعتمادکامل ونماینده حقیقی اهالی باشدوشهردارباحسن تدبیر وبی طرفی کامل واحترازازتبعیض دراجرای وظایف محوله بکوشد وکارمندان ومامورین شهرداری نهایت اهتمام رادرتشریک مساعی باشهردار معمول دارند که وقت ودرآمدشهرداری بیهوده تلف نشودوبرنامه اصلاحی بارعایت توانایی مالی بامطالعه وامعان نظر بموقع اجرا درآید.

شما می توانید از طریق اینترنت به ایرانگردی مجازی پرداخته و اطلاعات مفیدی در مورد آثار تاریخی و ابنیه کهن کشورمان بدیت آورید. آنچه عالي قاپو را در عداد آثار باشکوه و بسيار نفيس قرار داده است علاوه بر مينياتورهای کار هنرمند معروف عصر صفوی رضا عباسی، گچبری های آخرين طبقه است که تالار آن به «اتاق موسيقی» يا «اتاق صوت» نيز معروف است. در قسمت بالای ورودی مسجد یک قاب کاشی معرق با طرح دو طاووس سبز رنگ که رو درروی هم قرار دارند، وجود دارد که در آیین ایران باستان همچون ققنوس نماد جاودانگیست. مدرسه جنوب غربی با نام مدرسه سلیمانیه و مدرسه جنوب شرقی با نام مدرسه ناصری شناخته میشوند. این نخل که یک تابوت چوبی بزرگ است در عزاداری های ماه محرم در مراسم نخل گردانی توسط مردم حمل می شود معمولا این مراسم در تکیه امیر چخماق که از دیگر دیدنی های این محل است، برگزار می شود تکیه شامل قسمتی مرتفع است که مخصوص بزرگان شهر و افراد والا مقام دولتی بوده در اصطلاح به آن شاه نشین می گویند و دو منار بلند با قدمت 80 سال از بخش های معروف تکیه هستند که در قدیم موذن با قرار گرفتن بر فراز این منارها اذان تلاوت می کرد، آب انبارهای این میدان نیز شهرت زیادی دارند که در قدیم شامل سه آب انبار بوده اند یکی از آن ها به نام آب انبار میدان در دورهی پهلوی با احداث خیابان ها از بین رفت و دو آب انبار ستی فاطمه و تکیه هنوز در این مجموعه به چشم می خورند که تا چهل سال پیش از آن ها استفاده می شد، اما بخش جذاب و پرطرفدار میدان بازار آن است بازار حاجی قنبر که توسط حاکم وقت یزد نظام الدین حاجی قنبر جهانشاهی ساخته شد و در دورهی پهلوی با عبور یک خیابان از میان آن بخش های زیادی از آن تخریب شد اما امروزه نیز مغازه ها و غرفه های زیادی در صنفهای مختلفی مانند فرش فروشی، پارچه فروشی، شیرینی فروشی، طلافروشی و حتی کارگاه هایی مانند رنگرزی در این بازار وجود دارند .

دو مدرسهی ناصری و سلیمانیه که به ترتیب توسط ناصرالدین شاه و شاهسلیمان تعمیر شده اند، در دو گوشهی جنوبشرقی و جنوبغربی محوطهی مسجد قرار دارند. این بار شخصی به نام استاد حسین معارفی به روشی صحیح، بازسازی مسجد را آغاز نمود. منابع عکسها و عکاس: خبرگزاری فارس، خبرگزاری تسنیم، همشهری آنلاین و علیرضا وثیق انصاریدر کتیبهها و نوشتههای باقی مانده در عمارت عالی قاپو، به مرمت بخشهایی از این بنا در زمان پادشاهی شاه سلطان حسین اشاره شده است. اردن، ژان، سفرنامه، بخش اصفهان، ترجمه حسین عریضی، تهران، ۱۳۶۲ش. خانه تاریخی دهدشتی از دو بخش بیرونی و درونی تشکیل شده که فضای بیرونی آن یک حیاط خوشآبورنگ و سرسبز با حوضچهای فیروزهای رنگ است. محور میدان با ۴ جهت اصلی مقارن است و به موازات یکی از شاهراه های عمده و قدیمی شهر قرار دارد. حیاط، استخر و آشپزخانه در پشت این اتاق ها قرار دارد. عالی قاپو، عمارتی با شکوه با ۵۳ اتاق برای استراحت و پذیرایی مهمانان و برگزاری جلسات است که در غرب میدان نقش جهان اصفهان واقع شده است. وهله سوم : کامل کردن بنای برجی شکل عمارت با افزودن آخرین مرتبه (مشهور به تالار موسیقی). اما در سال 1025 ه.ق در حالیکه پیریزی قسمتهای دیگر مسجد کامل نشده بود، سردر نفیس کاشیکاری معرق آن را با هدف زیباسازی میدان نقش جهان به اتمام رساندند.

جالب است بدانید اماده است که هدف از ساخت این پل علاوه بر جنبهی ارتباطی بین محله دروازه حسن آباد و خواجو با راه شیراز و تخت فولاد به عنوان سد نیز ساخته شده است. از یک طرف و همچنین توجه خاص پادشاهان اسلامی به ساختن مساجد جامع شهرها در هر دوره، باعث شده است که مساجد جامع به عنوان یک اثر شاخص شهری در کل اصفهان مورد توجه باشد. جزئیات مسجد امام اصفهان نه تنها در کلام که شاید در چشم نیز نگنجد و برای کشف دقیق این اثر هنری باید ساعاتی طولانی را به آن پرداخت. همچنین وتر این مثلث به سمت قبله است که چنین جهت یابی در زمان خود بسیار دقیق بود. چهار منارهی بسیار زیبا در مسجد جامع عباسی واقع در میدان نقش جهان اصفهان و همچنین کاشیکاری و تزیینات دیگر این مسجد از آثار خارقالعادهی دوره صفویان به شمار میرود. در این مقاله میخواهیم به مسجد جامع عباسی که در شهر اصفهان بنا شده و یکی از آثار فاخر ایران باستان در عصر صفویان میباشد بپردازیم. علاوه بر حجرهها، این میدان تعدادی از آثار تاریخی ارزشمندی را در آغوش خود جای داده و شما با بازدید از این میدان، با یک تیر چند نشان میزنید! در جای جای کتابهای تاریخی مشهور دوران صفویان مانند عالم آرای عباسی و وقایع السنین و الاعوام مسجد شاهی با القابی چون «مسجد جامع عباسی» و «مسجد جامع جدید عباسی» به کار رفته است. این مسجد در نزدیکی بناهای مهم دوران صفویان از جمله: عالیقاپو، مسجد شیخ لطفالله و در زمرهی بناهای مهم دوران صفویان میباشد.

2. با توجه به مرمت، بازسازی و الحاق قسمت هایی به بناهای هر دو مسجد جامع یزد و کرمان، طی ادوار مختلف تاریخی مهم ترین شاخص های سبکی حفظ شده در نقوش هندسی هر دو مسجد کدام است؟ امروزه مردم بافرهنگ یزد، با مرمت خانههای قدیمی بافت تاریخی شهر و تبدیل آنها به رستوران یا هتل، در حفظ این میراث گرانبها کوشیدهاند و پس از تبدیل بافت به «شهر مهمانسرای سنتی»، بیشترین علاقه و تقاضای گردشگران را به آن اختصاص دادهاند. ایوان مسجد جامع یزد: ورودی ایوان مسجد جامع یزد، فضای طاق مانندی است که روی سقف و حاشیه آن سوره فتح با خط زیبایی نقش بسته. ما امضاءکنندگان این کارزار بهعنوان شهروندان مسئول و مطالبهگر، هرگونه اقدامی که منجر به تخریب این اثر تاریخی و پیادهراه چهارباغ عباسی در اصفهان عزیزمان شود را قاطعانه محکوم میکنیم و از جنابعالی بهعنوان عالیترین مقام استان اصفهان درخواست جلوگیری از اجرای این طرح و رفع نگرانیها را داریم.» تماسهای «هممیهن» با محمدعلی سمیعی، مدیر پروژه چهارباغ در رابطه با چندوچون این مسئله اما راه به جایی نبرد؛ اما آنطور که مجتبی شاهمرادی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان به «مهر»گفته: «روال این است که تغییر کاربری خیابانها از پیاده به سواره یا برعکس باید در شورایعالی ترافیک استان بررسی و در آن شورا تصمیمگیری شود. تراز پایین و بالای آن با توجه به ارتفاع سطح دریا بررسی شده است که پایین آن در ارتفاع 1610 متر قرار دارد که حدودا از تراز مرکز شهر اصفهان 50 متر بالاتر است و بلندای آن در ارتفاع 1715 متری از سطح دریا بنا شده است. در قاب سایر کاشیها گنجشکها و شاخههای گل و گیاهان در کنار هم قرار دارند که این گونه طراحیها تداعی کنندهی بهشت و باغهای با طراوت و همیشگی آن است.

تمام روستاها سوزانده شدند و تعداد ۳۵۰ هزار نفر از ارامنه غیر نظامی با او همراه گشتند. کافی است پای خود را بر زمین بزنید یا آهسته صحبت کنید، پژواک صدای شما در تمام فضا پیچیده میشود. تمام دیوارهای مسجد را گلها و طبیعت روی کاشیها در برگرفته است، در بخشهای مختلفی از این تزئینات طلا و نقره بهکار رفته. مدت زمان بازدید از این مدرسه بین 1 تا 2 ساعت بوده و همچنین در روزهای جمعه و ایام تعطیلی رسمی به روی بازدیدکنندگان بسته است. به خصوص مردم در روزهای سه شنبه و جمعه برای زیارت و عبادت به این مسجد میآیند. ساخت این پل در سال ۱۰۱۱ هجری قمری به پایان رسید. قطعه سنگهای یک دست و بزرگ مرمر و سنگابهای ارزشمند، به ویژه سنگاب نفیس شبستان غربی گنبد، قدمتشان به سال 1095 ثبت شده است.در سردر ورودی مسجد زیباترین نوع کاشیکاری، با رنگ بندیهای کامل مملو ازکاشیهای هفت رنگ و معرق به کار رفته است. در دورهی صفویان مسجد جامع عباسی به دلیل جامع بودن دارای اهمیت زیادی بود حد فاصل بین محور مسجد که در جهت قبله است و محور سردر که در جهت میدان نقش جهان ساخته شده، زاویهای بوجود آمده است که معمار آن را به طور کامل تشریح کرده است. در طول زمامداری صفویان در میدان نقش جهان اصفهان مسجدی به نام مسجد شاه که با القابی همچون مسجد جامع ، مسجد سلطانی،مسجد امام نیز معروف است، بنا شد. ارتفاع ایوان بخش اصلی به ۳۳ متر میرسد که با هنر کاشی معرق و مقرنس تزیین شده است.

قوس اصلی ورودی با سه ردیف مارپیج تزیینی آبی روشن قاببندی شده و از داخل گلدانهای مرمری حجاری شده، قوس را در بر گرفتهاند.“قابهای نیم گنبد با ستارگان و پیچکهای تاک فراز آمده از گلدانها تزیین شده است. یک شبستان در شرق و یک شبستان در غرب محراب اصلی ساخته شده که شبستان شرقی بزرگتر و سادهتر میباشد.شبستان غربی کوچکتر است ولی در آن کاشیکاریهای ظریف و زیبایی برای تزیین به کار بردهاند. این عمارت پرشکوه از جانب شاه عباس صفوی به معمار بزرگ ایرانی یعنی شیخ بهایی اهدا شد. مسجد شاه عباس در اصفهان شاخصهی مهم معماری دوران صفوی است. مسجد امام، نمایانگر اوج هزار سال مسجدسازی در ایران به شمار میرود. کل بنای مسجد کبود به صورت آجری است و باعث شده است تا در فهرست زیباترین مساجد ایران قرار بگیرد. این سنگ با دقت حجاری شده و در مکان مناسبی قرار گرفته تا در ۴ فصل بتواند ظهر حقیقی شهر اصفهان را نشان دهد. بر اساس شواهد تاریخی میتوان گفت این سنگ را شیخ بهایی دانشمند دوران صفوی طراحی کرده است. بر اساس روایتها این اثر یادگار هوش و ذکاوت شیخ بهایی استسطح فوقانی این شاخص به شکل مثلث قائمالزاویه است که وتر مثلث در جهت طرفی است که ظهر را تعیین میکند و یک ضلع مجاور زاویه­ی قائمه وصل به دیوار است و ضلع دیگر نماینده قبله مسجد است. در بخشی از مدرسه سلیمانیه قطعه سنگی را میبینیم که بر اساس آن ظهر حقیقی در شهر اصفهان در هر فصل را میشد به طور دقیقی تعیین کرد. سطح بالایی شاخص مذکور بصورت مثلث قائمالزاویه بوده و وتر این مثلث در جهتی است که ظهر را مشخص میکند،ضلع کناری زاویه قائمه به دیوار متصل میباشد، و در نهایت ضلع دیگر مشخص کنندهی قبلهی مسجد میباشد.

در مدرسهی سلیمانیه قطعه سنگ سادهای که ظهر حقیقی اصفهان را در چهار فصل نشان میدهد به صورت شاخص و در مکان مشخصی قرار داده شده است. در فضای خالی بین دو پوسته چوبهایی به صورت افقی و عمودی برای سهولت کار معماران قرار دارد در حالیکه خود گنبد به صورت ناری شکل است. سپس یک کتیبه درست کرد و نام خود را به عنوان مرمت کننده مسجد ذکر و در مسجد نصب نمود. در کتیبهای به خط محمدرضا امامی واقع در ذیل کتیبه اصلی سر در مسجد، نام محب علی بیک لله به عنوان سرکار بیوتات سلطنتی و مشرِفِ بنا، و استاد علیاکبر اصفهانی به عنوان معمار و مهندس گنجانده شده است. این مسجد، همچون بسیاری دیگر از مساجد جامع دارای درهای ورودی متعدد است. این بنا حاصل هنرمندی و آفرینش بزرگان بسیاری است و نمادی است از زیبایی بی پایان همنشینی هنر ایرانی اسلامی. تقریبا تمامی ملاقاتهای مهم و رسمی و پذیرایی از بزرگان دوران صفوی در این بخش از کاخ چهلستون انجام میگرفته است. معماری این کاخ ترکیبی از هنر معماری چینی و ایرانی و فرنگی است.عمارت چهل ستون مشتمل بر یک ایوان اصلی (بزرگ) به طول ۳ متر و عرض ۱۷ متر و ارتفاع ۱۴ متر رو به شرقی ساخته شده است.ستون های ایوان هشت ضلعی از جنس چوب چنار و کاج است. وجود بخشی ویژه به نام شاهنشین در حمام وكیل، این حمام را از سایر حمامهای سنتی ایرانی مجزا ساخته است. تاثیر مساجد جامع در قالبدهی سایر عناصر شهر از جمله بازارها و گذرگاه ها و… عناصر تزئینی دیگری در اکثر مساجد وجود دارد. برای بازدید از این مسجد از در اصلی که در جنوب میدان امام اصفهان قرار دارد قدم به دل بنا میگذاریم. این کاخ که درمیدان نقش جهان اصفهان قرار دارد، دروازه مرکزی همه قصر هایی است که در زمان صفویه در این میدان ساخته شده است.

این مسجد از مساجد چهار رواقه بوده که حیاط مرکزی مسجد ساختار متناسب شش پهلوی منتظم را دارد. که از رواق میتوان حیاط مرکزی مسجد را دید ولی به صورت مستقیم نمیتوان به آن دسترسی داشت بلکه باید از طریق یکی از دو راهرو دور تا دور رواق، به حیاط مرکزی رسید. در محاسبه نمای ساختمان از دیدگاه میدان، رابطه دید میان بلندترین بخش های مسجد - یعنی ایوان سر در ورودی و گنبد ایوان مقابل قبله - توسط منارههایی که جفت اول آن با ارتفاع کمتر، گویی انعکاس جفت دوم است، چنان برقرار شده که از دیدگاه میدان نهتنها احجام درونی ساختمان مشخص شده، بلکه ژرفانمایی استثنایی نیز پدید آورده است. کتیبهی موجود در آستانهی مسجد با خط علیرضا عباسی به تاریخ 1025، قمری نشان میدهد که شاهعباس مسجد شاهی را که در این کتیبه به عنوان مسجد جامع ثبت شده، از اموال شخصی خود ساخته و اجر آن را به روح جد اعظم خود شاه طهماسب اهدا کرده است. در معماری و شهرسازی اسلامی ساختار مساجد جامع به عنوان مهمترین ویژگی شهر،جایگاه ویژهای دارد. پس از انقلاب اسلامی نیز بازسازیهایی بر روی گنبد مسجد شاه انجام شده که برخی از آنها در دهه ۶۰ شمسی غیر اصولی بودهاند. در برخی از روایات آمده که در ساخت این مسجد از خاک کربلا و گلاب استفاده کردهاند. در بیشتر مواقع یک داربست بر روی گنبد اصلی مسجد نصب شده تا مرمت شود یا از ریزش گنبد جلوگیری نماید.

پیرنارکی زرتشتیان ایران یزد مهریز سنگاب ظرف سنگی بزرگی است که در بخشهای مختلف مساجد قرار میگرفت و داخل آن پر از آب میشد تا مردم برای وضو گرفتن یا نوشیدن آب از آنها استفاده کنند. به طور مثال منبر مسجد به صورت یک دست از سنگ سماق ساخته شده دارای 14 پله بوده که پله ی 14ام از سایر پله ها عریضتر است به صورتیکه محل نشستن سخنران میباشد و بیشتر در زمستان مورد استفاده قرار میگیرد. در مدرسه سلیمانیه یک قطعه سنگ به شکل هندسی مثلث قايم الزاویه قرار دارد. در این مقاله آس چارتراطلاعاتی از زیبایی ها و تاریخچه این باغ در خدمت شما قرار می دهد. در سطح محوطه باغ گل های اصفهان همه جا چمن کاری شده و هکه قسمتهای باغچههای آنجا با طرحهای متنوعی فضای بینظیری را در باغ ایجاد کرده است، به طوری که بسیاری از بخشهای این باغ با گیاهان و گلهای فصلی یک ساله، دو ساله، دائمی و درخچههای زینتی مزین شده است. در ورودی یکی از اتاقهای باغ، مزین به شیشههای رنگی میباشد؛ تابش آفتاب در روز، تصاویری زیبا از رنگ و نور را به نمایش میگذارد. از پله های باریک طبقه آخر که بگذرید به دنیای متفاوت و زیبایی وارد می شوید که به گچبری های فوق العاده ای مزین شده و چشم و قلبتان را به تسخیر در می آورد.

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد بهترین ماشین ها برای مسافرت در ایران لطفا از سایت ما دیدن کنید.


[ بازدید : 12291 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

خصوصیات اینورتر آیمستر

شنبه 22 مهر 1402
11:43
خبرنویس


iMaster یکی از تولید کنندگان پیشرو اینورترهای صنعتی در جهان است که توسط ADT در کره جنوبی تولید می شود. این شرکت با بیش از چندین سال تجربه در این زمینه توانسته است در بازار جهانی رقبای خود را پشت سر بگذارد و با ارائه محصولات متنوع و با کیفیت محبوبیت زیادی در بین مشتریان خود به دست آورد. یکی از محصولات مهم و پرطرفدار این شرکت اینورتر iMaster می باشد که دارای گواهینامه های CE، UL و RoHS جهت استفاده در اروپا و آمریکا می باشد. در ایران شرکت آرتا به عنوان نمایندگی رسمی اینورترهای آی مستر حضور دارد و مشتریان ایرانی می توانند با خیالی آسوده از محصولات با کیفیت این شرکت استفاده کنند.

اینورتر imaster میفروشم

Inverter iMaster یکی از فناوری های موفق شرکت ژاپنی FUJI است که در کره جنوبی تولید و به بازار عرضه می شود. اینورتر آی مستر با حفظ روحیه و اصالت ژاپنی خود توانسته جایگاه مهمی در بازار ایران پیدا کند. اینورترهای ADT یا اینورتر iMaster با ظرفیت های مختلف طراحی و تولید می شوند و به مصرف کنندگان ایرانی عرضه می شوند. اینورتر آی مستر در مدل های مختلفی طراحی شده است که برای مصارف مختلف مناسب بوده و انواع مختلفی دارند. به همین دلیل اینورتر آی مستر یکی از بهترین انتخاب ها در بازار ایران برای افرادی است که به دنبال یک اینورتر با کیفیت و کارایی بالا هستند. گروه صنعتی آرتا نماینده رسمی اینورتر آی مستر در ایران می باشد.

قیمت اینورتر imaster

اینورتر آرتا با توجه به تجربه و تخصص خود در زمینه برق صنعتی می تواند قیمت های مناسب تری نسبت به رقبای موجود در بازار ارائه دهد. آرتا با توجه به اینکه نمایندگی مستقیم آی مستر بدون هیچ واسطه ای است، علاوه بر ارائه محصولات اصلی و با کیفیت، آرتا از قیمت های پایین تری نسبت به سایر رقبا برخوردار است. دستورالعمل نصب دستگاه یکی از خدمات ارائه شده توسط آرتا اینورتر است و سرویس به صورت حضوری یا تلفنی انجام می شود. اینورتر iMaster کره ای با قیمت مناسب تری نسبت به برندهای آسیایی و اروپایی عرضه می شود.

انواع اینورتر Imaster

اینورترهای IMaster از نظر ولتاژ خروجی به دو نوع زیر تقسیم می شوند:

موتور با خروجی 220 ولت سه فاز (ورودی تک فاز)

درایور با خروجی سه فاز 380 ولت (ورودی سه فاز).

به طور کلی اینورترهای iMaster در 5 مدل طراحی و تولید می شوند.

مدل های A1 -U1- E1 -C1- R1

اینورتر R1:

یکی از انواع جدید و پیشرفته اینورتر iMaster است که به دلیل فناوری تجدیدپذیر فنی مهندسی ثامن مورد توجه قرار گرفته و برای کاربردهای خاص مناسب است. اما اینورتر R1 به دلیل قیمت بالای آن در حال حاضر در بازار ایران موجود نیست. این محصول برای کاربرانی که به دنبال یک مبدل باکیفیت با امکانات خاص هستند بسیار جذاب است اما باید در تعویض مناسب دقت کنند.

اینورتر iMaster سری A1:

در ایران منبع تغذیه سه فاز 380 ولت بوده و در توان بین 5.5 کیلو وات تا 132 کیلووات موجود می باشد. شرکت ADT می تواند این محصول را با توان 350 کیلووات برای مشتریان خود تولید کند.

اینورتر imaster سری E1:

اینورتر iMaster E1 نسخه بهبودیافته و به روز اینورتر هیوندای N700E است. با توجه به پیشرفت های سخت افزاری و نرم افزاری، این مدل یکی از پیشرفته ترین مدل های اینورتر موجود در بازار است. در بازار ایران این مدل با ورودی 3 فاز 380 ولت عرضه می شود و خروجی آن از 5.5 کیلو ولت تا 350 کیلو ولت متغیر است.

اینورتر سری Imaster C1:

این نوع اینورتر یکی از اینورترهای فشرده است که برای کاربردهای سنگین با گشتاور ثابت طراحی شده است. این مدل از اینورتر کامپکت با استفاده از فناوری های پیشرفته تولید شده و قابلیت تحمل بارهای سنگین را دارد. در حال حاضر این مدل با ولتاژ 3 فاز 380 در ایران موجود است و موجودی آن از 5.5 کیلو وات تا 22 کیلو وات می باشد. اینورترهای کامپکت یکی از محبوب‌ترین مدل‌های موجود در بازار است که می‌توان در بسیاری از صنایع و کارخانه‌ها از آن استفاده کرد.

اینورتر سری U1 Imaster:

این محصول در دو مدل ورودی تکفاز 220 ولت و سه فاز 380 ولت تولید و عرضه می شود که مدل تک فاز 220 ولت می تواند توان های متفاوتی از 0.37 کیلو وات تا 4 کیلو وات تولید کند. ADT همچنین مدل U1 را به عنوان یک OEM برای شرکت فوجی الکتریک ژاپن، تقریباً 100000 دستگاه در سال تولید می کند و در بازار ژاپن با مارک های فوجی به فروش می رسد. این محصول برای مصارف صنعتی و خانگی با ظرفیت و مصرف متفاوت بسیار حائز اهمیت است.

اینورتر IMaster سری A1:

اینورتر ADT imaster A1 در محدوده توان زیر تولید می شود:

ورودی تکفاز 220 ولت از 5.5 کیلو وات تا 75 کیلو وات

ورودی سه فاز 380 ولت از 5.5 کیلو وات تا 132 کیلووات

یک ورودی سه فاز 380 ولت معمولاً 160 تا 350 کیلو وات است

ویژگی های اینورتر iMaster A1:

برای کاربردهای سنگین یا بسیار سنگین

کنترل با V/F و کنترل برداری بدون سنسور و حالت حلقه بسته.

گزینه ای برای ایزوله کردن صفحه نمایش

دارای ورودی ولتاژ و جریان آنالوگ است

دارای یک کنترلر پیشرفته pid

قابلیت اندازه گیری خودکار پارامترهای دستگاه در حالت استاتیک

محدوده تغییر فرکانس خروجی 0.1 هرتز - 400 هرتز است

محدوده تغییر فرکانس دریافت 0.75 کیلوهرتز تا 16 کیلوهرتز است

نرخ تغییر ولتاژ ورودی + 10٪ - 15٪ است.

امکان تعیین سیگنال کنترل ورودی به صورت pnp/npn

امکان کنترل موتور دیگر و تنظیم پارامترهای مربوطه

دارای یک پورت ارتباطی داخلی RS485 (MODBUS RTU).

دارای خردکن داخلی (قابلیت اتصال مستقیم مقاومت های ترمز به 22 کیلو وات)

دارای صفحه نمایش گرافیکی LCD (قابلیت نمایش 6 زبان و 3 رنگ).

امکان اضافه کردن بردهای ورودی/خروجی (اختیاری)

پروتکل ارتباطی (اختیاری)

دارای استانداردهای UL، CE، ROHS می باشد

اینورترهای سری Imaster U1:

اینورترهای ADT imaster U1 در محدوده توان زیر تولید می شوند:

ورودی تک فاز 220 ولت 0.4 کیلو وات تا 2.2 کیلو وات

ورودی سه فاز 380 ولت از 0.4 کیلو وات تا 4 کیلو وات

ویژگی های اینورتر iMaster U1:

کنترل با استفاده از تکنیک های V/F و کنترل برداری بدون حسگر

گزینه ای برای اندازه گیری پارامترهای موتور به طور خودکار

در سرعت کم، گشتاور را می توان تا 150 درصد افزایش داد.

ورودی های آنالوگ برای ولتاژ و جریان وجود دارد.

با پرس داخلی (قابلیت اتصال مستقیم مقاومت های ترمز)

قابلیت نصب کیبورد خارجی

دارای 16 ورودی دیجیتال برای انتخاب سرعت

امکان افزایش زمان شروع به صورت دستی یا خودکار وجود دارد

محدوده تغییرات فرکانس خروجی 0.1 هرتز - 400 هرتز است

محدوده تغییر فرکانس حامل 0.75 تا 1 کیلو هرتز باشد

تنظیم ولتاژ ورودی +10٪ - -15٪ است.

امکان انتخاب سیگنال کنترل ورودی به عنوان PNP/NPN

امکان کنترل سایر موتورها و تنظیم پارامترهای مربوطه

مدیر pid پیشرفته

این یک اتصال داخلی RS485 (MODBUS RTU) دارد

دارای استانداردهای UL، CE، ROHS می باشد

اینورتر Imaster Series C1:

اینورتر ADT imaster C1 در محدوده توان زیر تولید می شود:

ورودی سه فاز 380 ولت 5.5 کیلو وات تا 22 کیلو وات تولید می کند.

ویژگی های اینورتر iMaster C1:

قابلیت گشتاور بالا در سرعت کم

کنترل از روش VF و کنترل برداری بدون حسگر استفاده می کند

قابلیت تقسیم مانیتورها

دارای ورودی ولتاژ و جریان آنالوگ است

دارای یک کنترلر پیشرفته pid

دارای فیلتر EMC داخلی به عنوان آپشن

توانایی انجام کار KEB

دارای سیستم بهینه سازی تلفات موتور است

با کنترل ترمز خارجی (برای آسانسور و آسانسور)

قابلیت نصب در کنار یکدیگر بدون فاصله

محدوده تغییر فرکانس 0.1 هرتز - 400 هرتز است

محدوده فرکانس های دریافت 0.75 تا 16 کیلو هرتز است

دارای یک پورت ارتباطی داخلی RS485 (MODBUS RTU).

استاندارد روغن UL، CE، ROHS

دارای خردکن داخلی (قابلیت اتصال مستقیم به سیستم ترمز)

مبدل imaster سری E1:

اینورتر ADT imaster E1 در محدوده توان زیر تولید می شود:

ورودی تک فاز 220 ولت از 0.4 کیلو وات تا 2.2 کیلو وات ساخته شده است.

یک ورودی سه فاز 220 ولتی از 0.4 کیلو وات تا 22 کیلو وات تولید می شود.

یک ورودی سه فاز 380 ولت از 0.4 کیلو وات تا 350 کیلووات تولید می شود.

ویژگی های اینورتر iMaster E1:

برای کاربردهای سنگین

کنترل با استفاده از روش های V/F و کنترل برداری بدون حسگر

قابلیت تقسیم صفحه

دارای ورودی ولتاژ و جریان آنالوگ است

دارای درایور پیشرفته pid است

گزینه ای برای اندازه گیری خودکار پارامترهای موتور در حالت استاتیک

محدوده تغییر فرکانس خروجی 0.1 هرتز - 400 هرتز

محدوده فرکانس حامل از 0.75 تا 16 کیلومتر متغیر است

محدوده تغییرات ولتاژ ورودی +10٪ - -15٪ است.

گزینه ای برای انتخاب pnp/npn به عنوان سیگنال کنترل ورودی

قابلیت کنترل سایر موتورها و تنظیم پارامترهای مربوطه

دارای یک پورت ارتباطی داخلی RS485 (MODBUS RTU).

شرایط غیر گارانتی اینورترهای iMaster

عدم اتصال صحیح کابل های ورودی و خروجی و کابل های سوئیچ

نصب اینورتر در محیط پر گرد و غبار (خارج از محدوده عملکرد اینورتر)

نصب اینورتر در محیطی با دمای بسیار بالا یا بسیار پایین (خارج از محدوده عملکرد اینورتر)

نصب اینورتر در محیطی با رطوبت بالا (خارج از محدوده عملکرد اینورتر)

رعایت نکردن فاصله صحیح بین اینورتر و بدنه برد یا جسم دیگر (طبق دفترچه راهنمای اینورتر)

اتصال ولتاژ غیرمجاز به اینورتر

نصب اینورتر توسط افراد غیر متخصص

آسیب فیزیکی به محفظه و پایانه های اینورتر

اگر مدار پارامتر روی 10S>DEC تنظیم شده باشد، از مقاومت ترمز استفاده نمی شود

از سیم زمین استفاده نکنید

بدون برچسب یا کد شناسه محصول

تعمیر دستگاه توسط مشتری

برای راه اندازی موتوری با ظرفیت بیشتر از اینورتر از اینورتر استفاده کنید

اگر بین موتور و کابل رابط اینورتر یک کنتاکتور نصب شده باشد

برای شروع و کار با اینورتر مراحل زیر باید انجام شود:

الف- اینورتر صحیح را بر اساس ظرفیت موتور و کاربرد مورد نیاز انتخاب کنید

ب. روش و شرایط نصب ترانسفورماتور

ج - نصب سیم کشی اینورتر آیمستر مدل a1

سیم کشی مدار فرمان اینورتر

تعیین پارامترهای اینورتر الکترونیکی


[ بازدید : 95 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

همه چیز درباره عمارت مسعودیه تهران

سه شنبه 18 مهر 1402
18:50
خبرنویس


سینما گیم شش بعدی و هفت بعدی از جمله تفریحات مهیج محسوب می گردد که در بوستان آب و آتش راه اندازی گردیده است و از دیگر تفریحات مهیج شهر تهران می توان به زیپ لاین توچال و همچنین پیست کارتینگ آزادی اشاره نمود که در برگه های اختصاصی مکان های مذکور به معرفی سانس و ساعات کاری و همچنین قیمت بلیط آن ها پرداخته شده است. یکی از امکانات بسیار جذاب پارک آب و اتش تهران آموزش اسب سواری است که البته مربوط به فاز اول پارک می باشد. همچنین قرار است در طبقه سوم انواع فضاهای تفریحی از نمایشگاه و کافیشاپ گرفته تا گالری و رستورانهای متنوع بهعنوان یک مقصد گردشگری جذاب ایجاد گردد. همانطور که در منوی کافه رستوران ملل پارک آب و آتش تهران مشاهده می شود در این کافه رستوران انواع سالاد ، پیش غذا ، گریل ، ساندویچ ، همبرگر ، صبحانه ، پیتزا ، فرنگی ، دسر ، اسموتی ، کیک ، قهوه و چای سرد ، قهوه و نوشیدنی های گرم ، آبمیوه و کوکتل و انواع نوشیدنی سرو می گردد. در ابتدا و در شروع مطلب با ذکر آدرس و شماره تماس کافه رستوران ملل پارک آب و آتش تهران با شما همراه هستیم و پس از بررسی کامل منو و قیمت غذاهای منوی کافه رستوران ملل پل طبیعت تهران به بررسی و ارائه جزییات در خصوص امکانات و ساعت های کاری کافه رستوران ملل پل طبیعت تهران می پردازیم. قبل از ارائه جزییات در این خصوص بایستی به این موضوع اشاره شود که برای کلیه رستوران های معرفی شده در سایت آساتیک به ارائه جزییات در خصوص منو و قیمت های مندرج در منو ، آدرس ، شماره تماس و همچنین امکانات و ساعت های کاری آنها پرداخته شده است و به شما پیشنهاد می گردد از دایرکتوری کافه رستوران های سایت آساتیک بازدید نمایید و نزدیکترین کافه رستوران های شهر تهران را شناسایی نمایید.

Free photo landscape of trees covered in colorful leaves in autumn in spain از نظر ساختار و طراحی پل طبیعت از الگوریتم های خاص و پارادایم های دقیق استفاده کرده که همین موضوع سبب این شده که طراحی آن با استفاده از ابزار پارامتریک باشد.پل به صورت یک خرپای سه بعدی فلزی با فرمی پویا در دوسطح پیوسته طراحی شدهاست.این خرپا بر سه ستون با فرم شبیه درخت قرار میگیرد که در این نقاط سازه ارتفاع بیشتری پیدا میکند و به سه طبقه میرسد. مرکز خرید پلاتین با فراهم کردن تمامی الزامات، امکان یک گردش و خرید دلچسب را برای عموم مردم فراهم کرده که با قرارگیری پارکینگ طبقاتی در این مجتمع، لذت حضور در مرکز خرید پلاتین تهران را دوچندان میکند. شایان ذکر است که یک بوفه در سر پارک و یک بوفه نیز روبروی فانوس دریایی در پارک وجود دارد. اگر قبلاً به بازار تجریش سر زدهاید، تجربه شنیدنی خود را با سایر مخاطبان ره بال آسمان به اشتراک بگذارید. پارک آب و آتش داراي چهار برج آتش است ، که هجمه هايي ازآتش را تا ارتفاع 8-6 متر شعله ور مي سازد و آب جاري که از آن به بيرون مي آيد را تا ارتفاع 10 متر، که با موزيکال همراه است به هوا پرتاب مي کند. این پارک خوشآبوهوا که با نام پارک بدون سیگار نیز شناخته میشود دیدنیهای بسیار جذابی را همانند بازپروری حیات وحش، موزه ملی آب را در خود جای داده است. این بنا به مساحت ۲۶۰۰ مترمربع به دستور رضاشاه، توسط مهندس فرمانفرمائیان، با زیر بنای ۱۸۰۰ مترمربع طراحی و در دو طبقه بین سالهای ۱۸ - ۱۳۱۵ ساخته شد. در سال 1303 به دستور ناصرالدین شاه اولین ناهار خوری در این منطقه افتتاح شده و در سال 1314 به دستور رضا شاه لوکس ترین مهمان خانه تهران در کنار رودخانه ساخته شد که پذیرا مهمانان داخلی و خارجی بود. دربند مکانی عالی برای کوهنوردی، دورهمی و قرارهای دوستانه، تماشای مناظر زیبا و همینطور خوردن خوراکی های خوشمزه ای که قدم به قدم این منطقه وجود دارد.

پارک پردیسان تهران از جمله بوستانهای باصفای تهران قلمداد میشود که در فاصله 4 کیلومتری از مرکز خرید پلاتین واقع شده است. چک کردن صفحه اینستاگرام فروشگاه هم می تواند به شما کمک کند تا از زمان دقیق حراج ها آگاه شوید. از جمله بهترین کافه رستوران های شهر تهران می توان به کافه رستوران صراحی و کافه رستوران ورسای اشاره نمود که به شما پیشنهاد می گردد از صفحات آنها بازدید نمایید. در علم و دانش و صدق و بینش او احدی را حرفی نبود؛ از در سیادت و غرور او را متهم کردند که داعیه سلطنت در سر دارد و حال آنکه امروز معلوم و آشکار است که چنین هوایی در سر نداشته است و چنین تخم نهالی در مزرع دل نکاشته بود. بدنه اصلی پل بر روی سهپایه بنا گردیده و برای ساخت آن ۱۴۰۰۰ قطعه فولادی در ابعاد مختلف در ارتفاع ۴۰ متری زمین برشکاری، سر هم و نصب شدهاست. اگر قصد دارید با مترو به مرکز خرید میلاد نور بروید باید در ایستگاه تقاطعی نواب صفوی روی خط دو (آبی)، خط خود را تغییر داده و قطار به سمت یادگار امام روی خط هفت (بنفش) را سوار شوید تا بتوانید در ایستگاه میدان صنعت از مترو خارج شده و بدین ترتیب به پاساژ میلاد نور دسترسی پیدا کنید. در سالهای اخیر گسترش امکانات رفاهی و تفریحی مجموعه بام تهران با استقبال بینظیر پایتختنشینان و مسافران روبهرو شد و این مکان را به یکی از پرطرفدارترین جاهای دیدنی تهران تبدیل کرد. مرکز خرید پلاتین تهران امروزه تبدیل به مقصدی جذاب برای بسیاری از گردشگران و پایتختنشینان شده است. بوستان آب و آتش یکی از پارک های جذاب تهران است که دارای بخش هایی نظیر فانوس دریایی، آبنما، برج آتش، پل ابریشم، لانه کبوتر، کالسکه رانی، آلاچیق و محیط سبز می باشد. سفر به کاخ گلستان تهران یک پیشنهاد وسوسه انگیز برای کسانی است که به بازدید آثار تاریخی علاقمندند؛ چراکه علاوه بر خود عمارت و آثار فوق العاده جذاب آن، جاهای دیدنی بسیاری همچون قهوهخانه حاج علی درویش، سرای روشن، خیابان ناصر خسرو، بازار تهران و غیره در اطراف این کاخ وجود دارد.

محمد حسن خان اعتمادالسلطنه در کتاب رؤیای صادقه یا خواب خلسه در شرح احوال میرزا ابوالقاسم قائم مقام مینویسد: «خدا و خلق داند که ترتیب نظام و نظم هر چه در ایران از اواسط سلطنت خاقان تا اواسط سلطنت محمد شاه ظهور و وجود یافت بکاردانی پدرش میرزا بزرگ قائم مقام یا کاردانی خودش بود، با بیان و تقریریکه سحبان معروف سپر اندازد، و با انشائیکه حریری مقامات خود را پنهان سازد مدعیان ولینعمت و ولینعمتزادگان خود را متقاعد نمود، و گوئی از آن میدان با چوگان بلاغت ربود که رقیبان بلکه حبیبانش ساحر خواندند و در جادوگری او سخنها راندند مگر سحر جز این میکند که چند عشره فرزند بلاواسطه خاقان که هر یک خود را از آحاد الوف میدانستند از حق سلطنت خود دست کشیده و چون پاشکستگان در گوشه خزیدند از کارهای او و پدرش قشون منظم و نظامی است که در آذربایجان ترتیب دادند و اساس و اسامی نیکو بر آن لشکریان نهادند. در وسط حیاط اصلی حوضچه مرمری کوچکی متعلق به حمام فتحعلی شاه دیده میشود که آب از آن فوران میکند و از طریق یک جوی باریک به داخل استخر می ریزد. در کاخ گلستان تهران عمارت ها و کاخ هایی وجود داشتند که امروزه به طور کامل تخریب شده اند و دیگر اثری از آنها دیده نمی شود، از جمله آن عمرات ها می توان به عمارت تکیه که محل برگزاری مراسم های عزاداری بود و در سال ۱۳۲۵ شمسی برای سخت اولین شعبه بانک ملی مرکزی ایران تخریب شد، عمارت خروجی که در محل استخر کنونی کاخ گلستان بود و در سال ۱۲۹۶ قمری تخریب گردید، اندرونی و حرمسرای قاجاری که در سال ۱۲۹۹ هجری قمری تخریب شد اشاره کرد. این تخریب در زمان رضاشاه پهلوی صورت میپذیرد ولی نهر و حوضهای آن، از جمله حوض بلور، با توجه به عکس هوایی سال ۱۳۳۹ش از محدوده ارگ سلطنتی، باقی میماند.

بوستان آب و آتش یکی از بوستان های محبوب تهران است که با مساحت 24 هزار متر مربع و تجیزات مناسبی که دارد روزانه افراد زیادی به آن مراجعه می کنند. منظرهای از کاخ گلستان در یک سوی اسکناسهای پنج هزار ریالی از سال ۱۳۴۸ ش تا سال ۱۳۵۷ چاپ و نشر میشد. پس از کشته شدن قائم مقام جمعی از رجال برای رسیدن بمقام صدارت جد و جهد زیادی بعمل آوردند و مهمترین آنان اللهیار خان آصفالدوله - میرزا نصرالله اردبیلی صدرالممالک - محمد حسینخان ایشیک آقاسی (رئیس تشریفات) و محمدخان زنگنه امیر نظام بودند و تمام اینها باصطلاح شانس داشتند و صدارت در اطراف آنان دور میزد و هر یک صدارت را برای خود حتمی میدانستند و بعضی از این اشخاص از قبیل صدرالممالک اردبیلی و محمد حسین خان طوری خود را نزدیک بصدارت میدیدند که در صدور احکام و فرامین دخالت تام داشتند قائم مقام در یکی از نامههای خود به میرزا موسی. در ساخت کاخهای دوران پهلوی، به ویژه پهلوی اول، از معماران و اساتید به نامیهمانند لئون طاطاووسیان و بوریس روسی استفاده میشد اما در کاخ موزه ملت «کاخ سفید»، رد پا و ظرافت گچبریهای هنرمندان ایرانی مانند عبدالکریم شیخان، رضا ملائکه، حسین کاشی و غلامرضا پهلوان را نیز میتوان دید که باعث شده کاخ موزه ملت ترکیب زیبایی از سبک معماری ایرانی و اروپایی را داشته باشد. میرزا ابوالقاسم قائم مقام نثر فارسی را از تشبیهات و افکار سبک هندی بیرون آورده و در نوشتجات خود تا توانسته است لغات مأنوس مصطلح بکار برده و شالوده نثرنویسی امروز را ریخته و یک تنه اسلوب نویسندگی را عوض کرده و آن را بپایه دورههای قبل برگردانده است.

پل طبیعت تهران یک پل دو طبقه پیادهرو است که در عباسآباد تهران قرار دارد. با توجه به اینکه پل طبیعت در نقطهای واقع شدهاست که تمامی شاهراههای پایتخت مانند بزرگراه مدرس، همت، حقانی و رسالت از بالای این پل به خوبی دید دارد، محل جانمایی آن نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. موقعیت جغرافیایی مرکز خرید پلاتین تهران باعث شده تا با دیگر جاهای دیدنی تهران از دسترسی بسیار مناسبی برخوردار باشد. بد نیست بدانید این نامها اکثراً سابقه تاریخی دارند از قبیل: اقدسیه، یوسف آباد، جماران و… از کباب ترش و جوجه دربندی این رستوران زیاد تعریف میکنند و باید بدانید در این رستوران مزههای جدید در انتظارتان است. البته باید گفت که از آنهمه شکوه و جلال شاهانه، تنها چند ساختمان و عمارت از کاخ باقی مانده که گرد پیری بر آنها نشسته است. مگامال به مراکز تجاری بزرگ گفته میشود که سرمایهگذاریهای بزرگ و فضاهایی نسبتا جدید هستند. این بوستان بزرگ امکانات تفریحی و ورزشی متنوعی دارد. این مسیر با وجود زیباییهای بینظیرش، ممکن است برای افراد مبتدی کمی سخت و طولانی باشد. این اقدامات با روح تاریخی کاخ در تعارض بوده و نشان دهنده عدم توجه به این اثر منحصر به فرد تاریخی دارد. این پل با توجه به فرایند برشکاری، مونتاژ قطعات، نصب و جوشکاری در کنار بهرهمندی از سازههای فضایی در ارتفاع ۴۰ متری در کل ایران منحصر به فرد است. با ما در این مقاله از یول بیر همقدم شوید تا با کسب اطلاعات دقیق، لحظات ماندگاری را در مرکز خرید پلاتین تهران ثبت کنید. برای آشنایی با تمام جاهای دیدنی و تفریحی تهران و داشتن یک سفر مفرح این بخش از یول بیر را از دست ندهید. تلاش ما در این مقاله از مجله گردشگری یول بیر این بود که با بیان تمامی اطلاعات لازم در در مورد مرکز خرید پلاتین تهران، شما را با این مرکز گردشگری و خدماتی بیشتر آشنا کنیم.

هلاک کردند در صورتیکه هر کدام از این صدر اعظمها برای استقرار سلطنت ولینعمتهای خود کوششهای فراوان نموده بودند» بیگانگان چون دیدند که قائم مقام مردی کافی و از هر حیث لایق و ممکن است که مملکت را ترقی داده و از زیر بار استعمار آنان بیرون آورد بوسیله عمال خود به محمد شاه وانمود کردند که قائم مقام خیال سلطنت دارد و اگر خودش هم نشود با قدرت و نفوذی که داراست یکنفر از شاهزادگان دیگر را بسلطنت انتخاب خواهد کرد این وسوسهها بالاخره در وجود شاه مؤثر واقع شده و او را در سلخ صفر تاکسی فرودگاه امام خمینی ۱۲۵۱ ق. کافه رستوران ملل پل طبیعت در آدرس دقیق تهران ، میدان ونک ، بزرگراه شهید حقانی ، خیابان شهیدی ، پارک آب و آتش ، پل طبیعت ، طبقه وسط قرار دارد و منو و قیمت غذاهای منوی کافه رستوران ملل پارک آب و آتش تهران در ابتدای برگه مشاهده می گردد و نکته دیگری که بایستی به آن اشاره گردد نمایش محل دقیق کافه رستوران ملل پل طبیعت تهران بر روی نقشه سایت آساتیک می باشد که امکان شناسایی مسیرهای منتهی به کافه رستوران ملل پارک آب و آتش تهران را برای کاربران محترم سایت آساتیک فراهم نموده است. سپس در وسط میدان، حوضِ هشت ضلعی بزرگی احداث نموده و به طرز جدید و زیبایی آراسته و آن را باغِ گلشن مینامند که البته مردم به آن باغِ میدان میگفتند. در بخش غربی این خانه قسمتی قرار دارد که خود استاد مقدم آن را به همراهی یکی از شاگردان خود، دکتر ابوالقاسمی ساختهاند. به جهت طرح پیشنهادی موزه مکتب کمال الملک و انتخاب باغ موزه نگارستان به جهت سابقه فعالیت مدرسه صنایع مستظرفه در این مکان و با همت سازمان زیباسازی شهرداری تهران خوشبختانه تعدادی از مهمترین آثار شاگردان برجسته مکتب کمالالملک خریداری شد.

در این موزه بیشتر از ۱۳۰ نقاشی از آثار این هنرمند بزرگ و شاگردان او است. باغ ایرانی از جمله ماندگارترین آثار به جامانده از تاریخ پرفرازونشیب کشورمان است. پیشبینی فضاهای مکث روی پل و طراحی مبلمان شهری مناسب و هماهنگ با ویژگیهای این سازه از نکاتی است که در طراحی این پل مدنظر بودهاست. این مجموعه در تاریخ 1379 با شماره ثبت 2929 به ثبت آثار ملی رسیده است. این بخش دو طبقه است و در آنها، آثار و اشیای ماقبل تاریخ و دوران تاریخی ایران به چشم می خورند. بام بوعلی ارتفاع زیادی ندارد اما چشم انداز ویژه و زیبایی به برج میلاد و شهر تهران دارد. از دیگر دیدنی های این اطراف میتوان به پارک نیاوران، موزه تماشاگه زمان، خانه موزه فرهاد مهراد، امامزاده صالح، موزه نقشه، هیومن پارک، تکیه نیاوران، تکیه دزاشیب و تکیه حصار بوعلی نام برد. مشتریمداری درجهیک، محیط دنج و آرامشبخش از جمله عواملی هستند که میتوان از عوامل رونق فودکورت پلاتین تهران نام برد. در طراحی این پل از معماری پلهای ایرانی مانند پل خواجو الهام گرفته شده و یک سازه با طراحی ارگانیک و شبیه به درخت و کاملاً سازگار با محیط زیست و طبیعت است که نمونه مشابه آن در پارکهای ملی و طبیعی کشورهای فرانسه، کانادا، هلند، بلژیک، مالزی و استرالیا ساخته شدهاست. باغ ایرانی؛ یک جای راحت و دنج! این مجتمع یکی از قطب های جذب گردشگران در زمینه ی خرید است و سال هاست که جای خود را در میان ازدحام و بزرگی شهر تهران باز کرده است. امروزه به عنوان نماد کشور و قطب گردشگری تهران شمرده میشود. پس از در گذشت فتحعلیشاه در اصفهان، در سال ۱۲۵۰ هجری قمری، محمد میرزا در تهران بر تخت شاهی نشست و در آغاز سلطنت برای غلبه یافتن بر موانع موجوده منصب صدارت و وزارت را به یگانه شخص عظیمالشأن مملکت میرزا ابوالقاسم قائم مقام فراهانی که عالم و فاضل و کاتب و شاعر بدیعالمعانی و صاحب مقامی بزرگ در عوالم روحانی و در کفایت سیاست مملکتداری بینظیر بود سپرد و آن مرد بزرگوار توانا در زمان اندک تمرکز قدرت و سلطنت را برای محمدشاه آماده ساخته تمام سران و گردنکشان مملکت را مطیع و منقاد نمود و اگر حسودان خودپرست داخلی و سیاست خارجی ویرا بحال خود میگذاشتند موفق باصلاحات عظیمه کشوری و لشگری و ادبی میگشت ولی ناگهان ابر تیرهای شگفتآوری کرانه روشن این کشور را فرا گرفت و محمد شاه غفلةً حکم بقتل آن سید جلیلالقدر داد و حاجی میرزا آقاسی، مرد بکلی بیاطلاع از سیاست را، بر جایش متمکن و مستقر ساخته زمام مهام امور داخلی و خارجی را بدستش سپرد.

اگر دقت کرده باشید پیامبر اکرم(ص) فقط یک دختر داشت که برایش بسیار مهم و ارزشمند بود، اما ایشان از طرف دخترش، امام علی را خواستگاری کرد و دست دخترش را به دامادش گذاشت و یا زنی در جمع و در مسجد از پیامبر خواستگاری کرد؛ که پیامبر به آن زن گفت من شرایط ازدواج با شما را ندارم. در دهه 40 یک پرفسور به نام پوپ که هنرهای ایران را مورد بررسی قرار داده بوده در یک مقاله این خانه رو جزو با ارزش ترین بناهای دنیا دانست. به خصوص پاساژ میلاد نور که علاوه بر اجناس با کیفیتی که داراست، قیمتهای مناسبی دارد. پناهگاه دیگری به نام جانپناه امیری در ارتفاع بالاتر نیز وجود دارد که در صورت تمایل، میتوانید در آن نفسی تازه کنید و سپس به توچال بروید. سینما گیم 7 بعدی پارک آب و آتش قابل استفاده برای آقایان و بانوان می باشد و سانس و ساعات کاری آن همه روزه از ساعت هفده الی بیست و دو می باشد. در این مطلب به معرفی سانس و ساعات کاری سینما گیم هفت بعدی پارک آب و آتش تهران می پردازیم. مجموعه همچنین کافه سینما و یکی از شعبات کافه ویونا را نیز در خود جای داده است که میشود خستگی پیادهروی را در این کافهها از تن بیرون کرد. در نهایت زمانی که به بازدید از موزه اقدام کنید، به باجه ای که در بخش ورودی مجموعه قرار دارد مراجعه کرده و کد پیگیری خود را ارائه نمایید. بنابراین اگر قصد داشتید شبهای آخر هفته خود را به شکلی دلنشین سپری کنید، حتماً به بوستان آب و آتش سر بزنید. شرکت دیبا پس از اجرای سازههای چادری پارک آب و آتش تهران، به مسابقهٔ طراحی پل طبیعت دعوت شد و طرحشان برگزیده شد. پانزدهمین جشن سینمای ایران در تاریخ ۲۵ شهریور ۱۳۹۰ در این بنای تاریخی برگزار شد و گهگاه جشنوارهها و نمایشگاههای هنری نیز در آن برگزار میشود.

با اين اوصاف، كاخ گلستان با قدمتي كه از لحاظ حافظه تاريخي به 442 سال مي رسد يكي از منحصر بفرد ترين مجمو عه هاي تاريخي ايران مي باشد، اين مجموعه با اين قدمت نه تنها بيانگر بخش مهمي از تاريخ هنر اين مرز وبوم است بلكه بواسطه رخدادهاي فوق العاده موثر اتفاق افتاده در آن يا به نوعي مرتبط با آن، به مجموعه اي بي بديل و سندي زنده از مهمترين بخش تاريخ ايران تبديل گشته است. اطلاعات هفتگي در شماره 114 تاريخ 24 تير 1322 در گزارشي اين جنگ را «سرنوشت شوم پادگان سميرم» لقب داد. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش میشوند. پیش از آغاز جنگ از قائم مقام هم مشورت شد، او از روی اطلاعات کافی بهیچ وجه بچنین جنگی راضی نبود و علنا مخالفت خود را با چنین جنگی اظهار داشت، قائم مقام از موافقین با جنگ از وسعت خاک و عده نفوس و میزان درآمد روسیه پرسید موافقین در حدود اطلاعاتی که داشتند گفتند قائم مقام گفت با این حال شما با عده و سرمایه خودتان چگونه وارد جنگ با روس میشوید کلام او را نشنیدند جنگیدند و نتیجه را دیدند. این بنا در زمینی به وسعت ۱۵۶۰۰ متر مربع و اعیانی حدود ۹۰۰۰ متر مربع احداث شده است. با دختر نهم فتحعلیشاه، بنام گوهر ملک خانم، معروف بشاه بیبی، خواهر اعیانی عباس میرزا نائب السلطنه ازدواج نمود. شما می توانید با رزرو هر یک از این هتل های تهران تنها با چند دقیقه پیاده روی، به درب ورودی عمارت تاریخی مسعودیه برسید.

شهر کتاب یک شهر رویایی برای عاشقان کتاب و مطالعه بوده و از دیگر جذابیت هایی است که در اطراف بوستان نیاوران است. پارک آب و آتش تهران یک پیست اسکیت استاندارد با وسعتی نزدیک به ۴۵۰۰ متر مربع دارد. بله درست است. هرچه بیشتر پیش بروید، پارک آب و آتش تهران شما را بیشتر شگفتزده میکند. گنبد مینا مجموعهای کامل است که امکان برگزاری اردوهای علمی، تماشای فیلمهای آموزشی و شرکت در کارگاههای مختلفی را برای نوجوانان کنجکاو فراهم میکند. او دارای دو پسر بود که یکی از آنها به نام حسن در جوانی فوت کرد. برای رسیدن به عمارت مسعودیه راه های ساده وجود دارد که با استفاده از خط ۲ مترو تهران به سمت ایستگاه ملت حرکت کنید و بعد از خروج از ایستگاه به سمت خیابان اکباتان بروید ورودی عمارت مسعودیه در خیابان قرار گرفته است. برای رفتن به بام تهران بهتراست با ماشین شخصی یا تاکسی از مسیر بزرگراه چمران وارد خیابان ولنجک شوید و به بام تهران بروید. هنگامی که وارد باغ می شدند کشیک خانه و محل سکونت خدمه و نگهبانان را می توانستند ببیند، چرا که در قسمت ورودی باغ قرار داشت. جالب است بدانید رضا شاه پهلوی بسیار از پادشاهان قاجار متنفر بود و آنها را بی عرضه میخواند لذا قسمت اندرونی کاخ را خراب کرده و به جای آن وزارت دارایی را تأسیس نمود. این کاخ در قسمت مرکزی مجموعه کاخ سعدآباد قرار دارد. ناصرالدین شاه به واسطه سفرهایی که به اروپا داشت تحت تاثیر معماری غربی، تغییرات زیادی در کاخ گلستان به وجود آورد. دیوارهای کاهگلی این ارگ شامل چندین بنای سلطنتی بود که کاخ گلستان یکی از آنهاست. پژوهشهای باستانشناختی در محوطه و بنای قاجاری عمارت مسعودیه تهران از پنجم آبانماه ۱۳۹۰ تا ۱۰ خردادماه ۱۳۹۱ بهطور متناوب انجام شد. در سال ۱۳۸۷ در مسابقهٔ طراحی پل طبیعت شرکت کردند، در سال ۱۳۸۸ طرحشان برگزیده شد و پل طبیعت در سال ۱۳۹۳ خورشیدی افتتاح گردید.

لیلا عراقیان در سال ۱۳۸۷ در مسابقه طراحی پل طبیعت شرکت کرد و در سال ۱۳۸۸ طرحش برگزیده شد. چند سال بعد نیز یکی دیگر از اتاقهای آن به عتیقههای باستانی که از گوشه و کنار ایران به دست آمده بود اختصاص یافت و در حقیقت نخستین موزه ایران در آن پایهگذاری شد. مجتمع میلاد نور، 326 فروشگاه در شش طبقه است که طبقه ششم آن به سبک مراکز خرید اروپایی به شکل بسیار زیبایی طراحی و اجرا شده است. این استاد توانمند با بازگشت به ایران ، ابتدا به تغییر سبک معماری خانه پدری خود پرداخت . به این سبک کاشیکاری «هفترنگ» میگویند. در این بخش آثاری از اواخر دوره ساسانی تا دو سده اول دوره اسلامی به چشم میخورند. در ابتدای خیابان پیاده شده و پس از حدود ۱۰ الی ۱۵ دقیقه پیاد روی، کاخ سعدآباد را پیش چشم خود خواهید دید. برای مثال نیم کره بزرگ شیشه ای که در بزرگراه همت بعد از پل مدرس به چشم می خورد مربوط به بنا های طرح توسعه آب و آتش است. همچنین شماره تماس و تلفن سینما گیم 7 بعدی پارک آب و آتش به شرح 88355104 می باشد و شما می توانید برای دریافت پاسخ سوالات خود از شماره تماس و تلفن مذکور استفاده نمایید. قرار گرفتن سینما پردیس شهرک در طبقه پنجم مرکز خرید پلاتین تهران، باعث افزایش رفتوآمد به این بخش هیجانانگیز پلاتین تهران شده است. همچنین از طریق سایت این مرکز خرید میتوانید نیازمندیهای خود را با تخفیفهای هیجانانگیز و ارسالهای رایگان خریداری کنید. به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، امروزه با آنلاین شدن تمامی فروشگاهها، مزون ها و مراکز خرید، افراد به دنبال خرید اینترنتی از پاساژهای تهران هستند. همشهری آنلاین. ۲۹ فروردین ۱۳۹۴. در آذرماه ۱۳۹۴ عراقیان تحت عنوان «چ طور پلی برای گردهم آوردن مردم طراحی کردم»، در تداکستهران سخنرانی کرد. من نفهمیدم که آوردن صفت مبارکه در آخر کلمه نسقخانه که کارش سر بریدن - دماغ و گوش و بینی و زبان بریدن و غیره و غیره از این قبیل بوده برای طرف چه مبارکبادی داشته که مبارکه را در آخر کلمه نسقخانه اضافه میکردند.


[ بازدید : 11774 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

سه مشکل رایج در حسابداری و راه‌حل‌ آن‌ها

سه شنبه 18 مهر 1402
15:48
خبرنویس

در این مقاله با هدف افزایش آگاهی مالی و مالیاتی شما، به بیان سه مشکل رایج در حرفه حسابداری خواهیم پرداخت. مشکلاتی که از جنبه عملیاتی، بسیاری از فرآیندها و رویه‌های حسابداری را متأثر می‌سازد و بسیاری فعالان حرفه حسابداری، با دغدغه‌ها و حواشی مرتبط با آن‌ها مواجه هستند.

مشکلات مرتبط با شناسایی و تشخیص درآمد

استفاده نادرست از استانداردهای حسابداری تشخیص درآمد، ایجاد طرح‌های درآمد متقلبانه، ازجمله حسابداری نامناسب برای محموله‌ها و محموله‌های موجودی شخص ثالث فراتر از سطح استفاده احتمالی و استفاده از برآوردهای غیرمنطقی، مشکلات شناسایی درآمد هستند.

راه‌حل: یک نرم‌افزار حسابداری یا راه‌حل ERP بیابید که به کسب و کار کمک می‌کند تا درآمد مناسب را شناسایی کند. تیم‌های حسابداری و مالی شما به آموزش کافی در مورد استانداردهای حسابداری نیاز دارند تا بتوانند از عهده تشخیص درآمد مطابق با رویه‌های تعیین شده برآیند. در صورت امکان، به دنبال یک راه حل نرم افزاری متفاوت باشید در عین حال، پیش‌بینی‌های لازم درخصوص ریسک‌های استفاده از نرم‌افزارهای نوین را انجام دهید. مثلاً در فرآیندهای عملیاتی، گرچه صفحات گسترده اکسل محبوب هستند اما این صفحات مستعد بروز خطا و ناکارآمدی نیز می‌باشند.

مشکلات مرتبط با حسابداری اجاره

تغییرات در استانداردهای بین‌المللی حسابداری اجاره، شرکت های مستأجر را ملزم می‌کند که اجاره های عملیاتی خود را با حق استفاده مستاجر (ROU) و مدت بیش از دوازده ماه سرمایه‌گذاری کنند. البته اجاره‌های عملیاتی کوتاه‌تر (از جمله اجاره فضای اداری) همچنان می‌توانند ماهانه به‌عنوان هزینه‌های اجاره ثبت شوند. اجاره‌ها به مرور زمان مستهلک می‌شوند. ضمناً حسابداران حرفه‌ای باید سایر تغییرات استاندارد حسابداری اجاره را نیز رعایت کنند.

راه‌حل: تیم‌های حسابداری تجاری به آموزش کافی برای پیروی از آخرین استانداردهای حسابداری اجاره نیاز دارند. در این راستا استفاده از دوره‌های آموزش حسابداری به زبان انگلیسی و یادگیری سایر نرم‌افزارهای تخصصی حسابداری اجاره، مزایای زیادی خواهند داشت.

کاهش ارزش و ارزش‌گذاری بازار منصفانه

تغییر شرایط اقتصادی و تجاری، حسابداران را ملزم می‌کند که به طور دوره‌ای ارزیابی کنند که آیا ارزش‌گذاری دارایی‌ها کاهش یافته است (برای شناسایی از دست دادن ارزش). حسابداران باید تعدیل ارزش منصفانه برخی دارایی‌ها و بدهی‌ها را نیز در نظر بگیرند. متخصصان حسابداری در مواقعی که استانداردهای حسابداری ایجاب می‌کند، از طریق افشای صورت‌های مالی، اطلاع‌رسانی این تنظیمات را انجام می‌دهند. اما در این مسیر، مشکلات و چالش‌هایی نیز وجود دارد.

حسابداران ممکن است کاهش ارزش یا تعدیلات مورد نیاز را برای ثبت دارایی‌ها یا بدهی‌های مورد نیاز در ارزش‌گذاری بازار منصفانه انجام ندهند. مثلاً عقب‌ماندگی‌های ناشی از همه‌گیری کرونا که در زنجیره تأمین و شرایط اقتصادی ایجاد شد، باعث بروز کاهش ارزش و حسابداری ارزش منصفانه شده است. کاهش ارزشی که محاسبه و شناسایی آن، در بسیاری از شرکت‌ها و کسب و کارها، مورد غفلت قرار می‌گیرد.

راه‌حل: حسابداران باید آموزش کافی برای ثبت صحیح کاهش ارزش دارایی‌ها و ارزیابی بازار منصفانه و در صورت نیاز، افشای صورت‌های مالی لازم را داشته باشند. بنابراین تحقیق در مورد حوزه‌های صورت‌های مالی مشمول مسائل حسابداری دارای کاهش ارزش، بسیار حیاتی است.


[ بازدید : 19133 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]

ماشین لرنینگ با پایتون را چگونه یاد بگیریم؟

سه شنبه 18 مهر 1402
7:58
خبرنویس

**قسمت 1: آشنایی با ماشین لرنینگ**

ماشین لرنینگ چیست‌؟ یکی از زیرمجموعه‌های یادگیری ماشینی است که به کامپیوترها امکان می‌دهد از داده‌ها یاد بگیرند و الگوهایی را شناسایی کنند. این روش به کمک الگوریتم‌ها و مدل‌های آموزش داده شده انجام می‌شود و در بسیاری از حوزه‌ها کاربردهای متعددی دارد.

**قسمت 2: یادگیری ماشین با استفاده از پایتون**

یادگیری ماشین با استفاده از پایتون بسیار محبوب است. با استفاده از کتابخانه‌هایی مانند scikit-learn و TensorFlow، می‌توان به سادگی مدل‌های یادگیری ماشینی را پیاده‌سازی کرده و داده‌ها را تحلیل کرد. پایتون به عنوان یک زبان برنامه‌نویسی خوانا و قدرتمند، انجام تسک‌های یادگیری ماشین را آسان می‌کند.

**قسمت 3: منابع یادگیری**

برای یادگیری ماشین لرنینگ با استفاده از پایتون، می‌توانید از منابع آموزشی متعددی استفاده کنید. کتابها، دوره‌های آموزشی آنلاین، و منابع آموزشی مرجع می‌توانند به شما کمک کنند. همچنین، مشارکت در پروژه‌های عملی و تمرین مداوم باعث پیشرفت شما خواهد شد.

**نتیجه‌گیری:**

یادگیری ماشین لرنینگ با استفاده از پایتون یکی از مهارت‌های مهم در دنیای امروزی است. این مهارت به شما امکان می‌دهد تا از داده‌ها بهره‌ورتری استفاده کرده و مدل‌های پیش‌بینی موثری بسازید. با شرکت در دوره آموزش یادگیری ماشین پروپژ میتوانید نسبت به یادگیری این علم اقدام کنید.

منبع : اینجا


[ بازدید : 84 ] [ امتیاز : 3 ] [ نظر شما :
]
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبرنویس است. || طراح قالب avazak.ir
ساخت وبلاگ تالار عطر مردانه اورجینال انجام پروژه متلب نمای چوبی چوب نما مشاور گروپ لیزر فوتونا اسپیس تعمیرات تخصصی آیفون درمان قطعی خروپف اسپیس فریم اجاره اسپیس گلچین کلاه کاسکت تجهیزات نمازخانه مجله مثبت زندگی سبد پلاستیکی خرید وسایل شهربازی تولید کننده دیگ بخار تجهیزات آشپزخانه صنعتی پارچه برزنت مجله زندگی بهتر تعمیر ماشین شارژی نوار خطر خرید نایلون حبابدار نایلون حبابدار خرید استند فلزی خرید نظم دهنده لباس خرید آنتی ویروس خرید بک لینک خرید آنتی ویروس
بستن تبلیغات [X]